Wpis z mikrobloga

@Dijuna a znajdę coś lepszego za taką kwotę? około 5000-5500 na allegro, nie musi być nowy byle był w dobrym stanie, włókno węglowe, waga do 7,5kg z dobrym osprzętem? coś polecisz? Wiem że albo dobre albo tanie ale może się by dało to połączyć
@pavel202: 5500 zł rower, o którym wiesz tyle ile powie handlarz? (;
Z minusów Kuoty - koła z łożyskami, które mogą być problematyczne w zakupie, pomieszane komponenty napędu. Jak ufasz sprzedawcy, to kupuj.
Ten sam sprzedawca ma nowe Ridleye, jak z papierami, to negocjuj. Lepsza opcja i pewniejsza.
@fixie Powiem tak, widzialem rower na wlasne oczy, jestem w tej chwili jakies 50 m od niego bo przyjechalem na zajecia do rzessowa i przy okazji poszedlem zobaczyc rowe, z tego co mi mowil kupuje rowery powystawowe albo lezaki magazynowe, rower jest w stanie wg mnie dobry bo nawet rys wiele na nim nie ma, zadnych uderzen a niby mowi ze caly osprzet to shimano dura ace 7800. Chcialem zamienic kola na
@pavel202 trzeba uważać jak ktoś tytule aukcji pisze "full carbon"... / Sprawdz w sklepie szybkierowery.pl mają tam używane szosy, kumpel tam kupował i nie było niespodzianek
@pavel202: jeżeli mówi, że cały osprzęt to Shimano 7800, to nieco mija się z prawdą. Klamki DA7800 mają zewnętrzne prowadzenie kabli.
Kupuje same ramy, rowery składa sobie sam.
Chodzi o łożyska w innym standardzie niż to co mamy w europie, wymiana piast jest nieco bardziej problematyczna.

Jak za rower na ramie sprzed 8 lat nieco drogo. Za niewiele więcej (a czasem za tyle samo) da radę kupić nowy rower na ultegrze