Wpis z mikrobloga

@pan_nomad: u Zory aktualnie były 4 zmiany karmy, i to już z wysokich półek cenowych - ma je w dupce :) Kilka dni je super, potem olewa. Musiałam dosmaczać, olej, masło orzechowe, jogurty, jadła z łaską. Czekałam z barfem za długo, i choć trochę nie mam warunków(praktycznie brak zamrażarki), przestawiam ją. Mięso kupuję 2 razy w tyg. Wychodzi taniej niż karma. Jedyne co, to mięsokości podaję jej z ręki, bo boję
  • Odpowiedz
@pan_nomad: Zora ma 16 mc, a waży 19... Jej siostra 24. Druga ok 20. Zora się wdała w ojca,(mniejszy ciemny), a ta 24 kg siostra - w mamę, która jest spora. Niestety mimo że Zora jest piękna, ma super proporcje, głowę, ruch, itd, słabo wypada na tle takich ogromnych psów. Jest w typie teriera(będzie szczuplejsza i taka sportowa), ale doceniany jest bardziej typ buldoga - ciężki i o innej budowie.
  • Odpowiedz
@migdalll: to prawda z mojej to wręcz wychodzi terierkowatość - w zachowaniu również. Jest bardzo aktywna - również sportowa - myślę o jakimś flyballu, ale to jak się nauczy łapać piłkę :) Rodziców miała ogromnych :D
  • Odpowiedz