Wpis z mikrobloga

@BadHabit: w zasadzie niektorzy mogliby mu tego zazdroscic, skoro wypije browarka na swiezym powietrzu a potem jeszcze se zarucha przecietna ale niebrzydka karynke...
  • Odpowiedz
@cococaban: Nie twierdzę, że to złe ale też nie rozumiem faktu chwalenia się czymś takim. Jakby ktoś wstawił zdjęcie, kiedy znajduję się w nowym Ferrari a laska robi mu loda to byłby ostry shitstorm ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BadHabit: Uwierz mi, miliony mężczyzn chcieliby być teraz na jego miejscu. Ci, którzy zapieprzają na etacie albo są uwięzieni na nudnych wykładach lub tkwią w mentalnej sutenerze. Ale nie czternastolatkowie marzący o ferrari...
  • Odpowiedz
@BadHabit: widzisz.. A ja mu zazdroszczę. Zazdroszczę mu tego, że teraz może sobie z dziewczyną siedzieć na łące, a nie siedzieć w biurze i odliczać do 14.. (jeszcze tylko minutka! :)
  • Odpowiedz
@cococaban: No ale Ty nadal nie rozumiesz, nie zrobię takiej fotki bo nie mam tych rzeczy i nie twierdziłem, że mam czy, że jestem lepszy. Ale nadal twierdzę, że chwalenie się leżeniem na trawie nie jest zbyt imponujące.
  • Odpowiedz