Wpis z mikrobloga

Ludzie i ludziska!
Mirki i mirabelki!
W ramach pracy nad sobą (Tak żeby nie zostać magiem na 30 lvlu) postanowiłem że w tym roku muszę spełnić następujące punkty:
[ ] - zacząć rozmawiać (byłem chorobliwie nieśmiały, zresztą nadal jestem :P)
[ ] - znaleźć znajomą / dziewczynę, która ma poprawić moją ogólną pewność siebie, a przy okazji żebym mógł się czegoś poduczyć w kontaktach z kobietami
[ ] - usunąć ten syf w postaci pryszczy w twarzy i ciała
[ ] - zrobić coś z tymi moimi włosami, których nie dość że jest mało, to mają jakąś dziwną przypadłość że wyglądają brzydko!)
[ ] - przytyć (BMI na poziomie rurkowców)

No więc udało mi się zrobić:
-zacząłem częściej rozmawiać. Nie wiedziałem że wystarczy być odrobinkę śmieszkiem żeby rozmowa się kleiła.
Tutaj troszkę pomogło mi #badoo na którym nauczyłem się co wypada, a czego nie wypada pisać/mówić kobiecie
-koleżankę znalazłem (sam nie wiem, czy to friendzone czy też nie) ale jest dość przyjemnie #pdk
-syf prawie już zniknął z twarzy (przy okazji #chwalesie bo czoło zaczyna przypominać pupe niemowlaka (nawet jeśli chodzi o wielkość xD)
Tutaj mała dygresja. Jeśli macie problem z pryszczami, to nie walczcie sami. Najlepiej od razu udać się do dermatologa.
Jakbym wiedział że to takie proste, to bym poszedł już kilka lat temu, i pewnie nie bałbym się zostania magiem) xD

Przytycie zostawiam na później, bo wymaga jednak najwięcej zaangażowania, a poza tym nie znoszę jeść.
Więc pora na... włosy.
Otóż, wyglądają fatalnie. Kiedyś kumpel powiedział mi że wyglądam jak Kopernik (mieszkam w Toruniu)
Już nie chodzi o te brzydkie zakola :P
Chciałbym usunąć te wybrzuszenia po bokach.
Kiedyś w Bydgoszczy jakaś fryzjerka zrobiła mi włosy tak, że poczułem się jak milion dolarów ( ͜͡ʖ ͡€)
Jednak to było dawno, a teraz włosy zaczynają mi się puszyć na boki, przez co wyglądam tragikomicznie, a żaden fryzjer u którego byłem nie zrobił tego tak jak powinien (choć prosiłem, błagałem).
I tylko nie piszcie żebym ogolił się na łyso bo będę wyglądał jak po chemioterapii!

Znacie może jakiegoś dobrego męskiego fryzjera w TORUNIU, który nie zna się tylko na cięciu włosów, ale również posiada zmysł estetyczny i będzie potrafił mi pomóc :P

#pokazczolo #pokazpolmordy #fryzjer #przemysleniazdupy #mojeceleimarzenia
lukaszmaly254366 - Ludzie i ludziska!
Mirki i mirabelki!
W ramach pracy nad sobą (T...

źródło: comment_1BSiFf5U33aE1bHgIg7YtqMzCiSMKzIl.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@lukaszmaly254366: Musiałeś być u upośledzonych fryzjerów. Podstawa przy zakolach i przerzedzaniu włosów to boki krótko maszynką, a góra dłuższa. Daje to złudzenie gęstszych włosów i ogólnie spoko fryzurka nawet przy twoich zakolach.
  • Odpowiedz