Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #fpl #fcl #fel Tak nietypowo po tagach, ale na pierwszy ogień trzeba dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców. Jak zauważył @Theos w związku z rozpoczynającymi się właśnie Mistrzostwami Europy do lat 21 UEFA dała nam możliwość rywalizacji w znanym już wszystkim (mam nadzieję) Football Fantasy. Dla niezorientowanych w temacie zapraszam do najstarszych wpisów z powyższych tagów, być może znajdą się tam jakieś wskazówki i odpowiedzi na potencjalne pytania. Jeśli nie to pytać, mam nadzieję że damy radę odpowiadać w miarę na bieżąco (obserwujcie ten wpis co jakiś czas, ci bardziej ogarnięci)

Jako że Mistrzostwa zaczynają się dokładnie za 16 godzin (no zajebiście żeśmy się połapali) trzeba działać dość szybko. Aby dołączyć do wykopowej ligi logujemy/rejestrujemy się pod tym linkiem, tworzymy piętnastkę graczy, których uważamy za największe gwiazdy zbliżającego się turnieju, a następnie w zakładce Leagues/Join a League wklepujemy kod:


Po wykonaniu całej procedury powinniśmy ujrzeć nową ligę prywatną w liście lig po prawej stronie. Do momentu rozpoczęcia mistrzostw (17:45 czasu polskiego) możemy dowolnie modyfikować skład, po przekroczeniu deadline wszystkie transfery będą już odnotowywane i aktualizowane dopiero przy następnej serii gier. Gramy pięć kolejek, wszystkie szczegóły odnośnie punktowania, jak i innych zasad znajdziemy w dość przejrzystej, acz nie zawsze precyzyjnej zakładce "Rules"

Przy okazji na czas turnieju proponuję posługiwać się tagiem #fu21 pod którym winny znajdować się wszystkie wpisy dotyczące gry. Zachęcam również do dołączenia do kanału stworzonego z myślą o wykopowych ligach fantasy, na którym można spamować bez większych hamulców w tematach związanych z przebiegiem gry

Nie przewidujemy nagród poza satysfakcją i tytułu pierwszego mistrza scoutingu europejskiego :)

Na koniec pozwolę sobie zawołać wszystkie osoby, które dały jakiekolwiek oznaki życia w pierwszym wpisie poruszającym ten temat

@Theos @parachutes @appylan @seeksoul @jordanos @TellMeMore

Wszyscy dołączający do ligi winni zgłosić ten fakt w niniejszym wpisie informując którą z drużyn znajdujących się w ligowej klasyfikacji będą prowadzić ku zwycięstwu. Drużyny niezidentyfikowanych graczy będą usuwane
  • 26
@Vojtazzz: Widzę że sporo już tych gier mieliście. Jakim cudem mnie to wszystko ominęło? Kompletnie nie znam się na u21 ale widzę że tv jest do wygrania to dołączę ;)
@Ryjuss: Na początku sezonu mieliśmy 4 ligi (PL, LM, LE i Ekstraklasę, potem w styczniu druga runda ekstraklasy), nie mam pojęcia jak mogłeś na to nie wpaść. Fakt że w lecie wszystko było lekko świeże, niedopracowane i wszystko na hura, ale po 30 osób dobieraliśmy mniej więcej