Wpis z mikrobloga

Mirki macie tak, że jak widzicie atrakcyjną dziewczynę na ulicy a potem widzicie, że ma owłosione ręcę to czujecie dziwnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapraszam do #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #problemypierwszegoswiata
kupujebulkiw_almie - Mirki macie tak, że jak widzicie atrakcyjną dziewczynę na ulicy ...

źródło: comment_JJzaub7fMVSUuSp6WTYsGK0k9TxNqrgC.jpg

Pobierz

Włosy na rękach u kobiet są obrzydliwe?

  • Tak, bardzo mi to przeszkacza 16.6% (560)
  • Tak, ale da się z tym żyć 33.9% (1146)
  • Nie, kogo to kufa obchodzi 40.2% (1360)
  • Jestem różowympaskiem i sprawdzam wyniki 9.3% (316)

Oddanych głosów: 3382

  • 28
  • Odpowiedz
Kumpel jeździł do takiej firmy gdzie pracowała superlaska Pani asystent prezesa. Łaził za nią truł ale go zlewała. Aż pewnego dnia trafił na podatny grunt i się z nim umówiła. Normalnie super lala taka 9/10, no i po wszystkim odwiózł ją do domu, zaprosiła go do środka i już są na dywanie już sciąga z niej ciuchy, majtki pofruneły, patrzy a tam fullnatural, bobr niczym z dzikiej puszczy normalnie nie dał rady
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: W sumie, kiedyś się wstydziłam włosów na rekach i je ciągle goliłam. Ale po jakimś czasie uznałam, że to nie ma sensu i sobie są. Co prawda u mnie są ciemniejsze niż na tym zdjęciu, ale who cares? to nie nogi żeby je golić :D
  • Odpowiedz
@Dantalia: Ze mnie się śmiali że golę, jak miałam nieogolone to nikt nie zauważał. :P Teraz się zastanawiam nad ponownym goleniem, ale tylko dlatego że często piekę i nienawidzę, kiedy surowe ciasto się przylepia do włosków. Najgorzej.
  • Odpowiedz