Wpis z mikrobloga

@Oszczer: Niestety, tego nie zrobiłem - mój błąd, ale na tutku koleś mówił, że ma być otwarty bo inaczej grzałke szlag trafi. Waty dałem średnio, bardziej mało niż średnio
@Oszczer: @reborn: Umyte, ale zastanawiam się czy nie kupiłem najgorszych rzeczy do skręcania grzałki.

Drut 0.5mm I taki zwykly 'srubokret' z różnymi wielkościami, bez możliwości kręcenia tym etc.
@elgahir: to co jest na zdjęciu to 0,5mm właśnie, kręcone na śrubokręcie z zestawu za całe, uwaga, 5zł. :) Krótko mówiąc, nie wczuwaj się tak, nie każda grzałka wychodzi idealna - wykręć bazę, pogrzeb przy wacie, wkręć, zobacz czy lepiej, powtórz. Powodzenia!
@elgahir robiac setup i ukladajac nosnik kropisz kilka kropel na niego, skrecasz wszystko do kupy, ustawiasz otwory lq na zamkniete, nalewasz lq, dokrecasz gorny cap, odwracasz do gory kolami zeby otwory lq byly powyzej poziomu lq i w tym momencie przekrecasz tak zeby je otworzyc - to moj sposob jeszcze z czasow uzywania bellusa - nic nie ma prawa wylac przez airhole, jedynie w momencie obrotu niewiele pod uszczelka ale to zalezy