Wpis z mikrobloga

@Kevin00: No właśnie widzę, że są trzy już, a ciężko mi sobie wyobrazić co mogą jeszcze nawymyślać, końcówka sezonu i już się robi zbyt dziwnie, ale początek zachęcił, może obejrzę z ciekawości jak to zakończą.

Polecam mini-serial 11.22.63, też na podstawie S. Kinga. Coś pięknego. 8 ładnych zamkniętych odcinków
@Areooo51: niestety kilka seriali w życiu porzuciłam, bo nie dało się już oglądać, a najsmutniejsze jest to, że drugiej szansy już nie dostaną, bo ciężko się zmusić potem do oglądania (Walking Dead (*))
@parasolki: TWD ode mnie takiego kopniaka w tym roku dostało xD Oglądnąłem 2 pierwsze odcinki 6 sezonu i coś mnie zatrzymało i nie mam totalnie chęci oglądać, ale jeszcze dam jedną szanse. Ale to już na spokojnie w wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parasolki 1 sezon fajny, 2 jeszcze jest okej, ale w trzecim co się odjebuje to głowa mała, szczególnie druga połowa sezonu xD. Ogółem ucieszyłem się jak anulowali serial.
@parasolki: kurde faktycznie zakończenie dobre xD Aż po nim mam ochotę żeby pojawił się kolejny sezon, tylko że tak na prawdę to byłoby już w kółko po prostu kolejna kopuła itd. xD Ale aż się zdziwiłem po tak beznadziejnym środku 3 sezonu, końcówka całkiem okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)