Wpis z mikrobloga

Hir łi goł agen! Dzisiaj, rok po filmówkowej porażce na egzaminie rekrutacyjnym, jestem ponownie na tym samym korytarzu wyczekując rozmowy z najważniejszymi montażystami w Polsce. Proszę trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję, że nie spieprzę tym razem :D
#reeponagrywa #reepozdajenafilmowke #filmowka #lodz
źródło: comment_FVlgdHfHtM3UWeFhAWNV96L0bsEjzn4i.jpg
  • 60
@Reeposter: Powodzenia! Jeśli powinie Ci się noga, to się nie przejmuj - mój kolega na operatorkę zdawał 4 razy - aż się dostał. Moja rada jest taka, żeby zawsze przygotowywać się do rozmów egzaminacyjnych na wysokie "c" - jak reżyserzy, to raczej Bergman i Tarkowski niż Wes Anderson.
W sumie od kilku lat przyjmują tylko ludzi, którzy stwarzają pozory/ mają intelektualne i artystyczne podejście do sztuki filmowej. Rzemieślnicy to idą do
@Achim: @cebulowakrolewna: @kj5: @tekon: @sillemo: @shimmy: @Makku11: @kretyn: @slepowzroczny: @szatniarka: @tomashj2: @NaturalnyLiberator: @salat89: @innigri: @lizzy_bennet: @wiecejnizjednozwierze: @tramadol: @efem: @takeitoff @Dezynwoltura
No hejo Mireczki, wołam was!
Pani montażystka bardzo milutka, jeśli miała problem to tłumaczyłem zamysł i widzę, że rozumiała podjęte przeze mnie decyzje. Problem był jednak z profesorem - trafiłem okazuje się na najcięższego
@Reeposter w sumie dlatego nie spieszy mi się na filmowke, moim zdaniem robienie czegoś tak jak inni jest bez sensu bo po co się powtarzać, jak robisz coś według swojego upodobania i umiesz to wyjaśnić to spoko.