Wpis z mikrobloga

@Trynidad: Każde zachowanie czemuś służy, więc warto zacząć od wypisania tego "co Ci daje taka postawa", "dlaczego i po co tak się zachowujesz". Mogą to być na przykład: "plus i minus takiego zachowania" ale w szczególności skup się na tych pierwszych.
@Chodtok: Ale ja nie mam depresji :p

@Mike_Ainsel: Nie wiem, ale wydaje mi się, że ja nie mam jakiś wymagań. Owszem, zdarza mi się mieć jakieś z dupy oczekiwania, ale odkąd zacząłem to zauważać, to tak jakby je wypieram albo odrzucam, no bo są z dupy...
Co do tego kija, to bardziej po prostu chodzi o to, że strasznie często, w sumie w większości przypadków, mam problemy z prowadzeniem rozmowy.
a ty nie traktuj tej porady jakoś bardzo poważnie, to był raczej żarcik, a drugim komciem chciałem sprostować tylko że to nie jest lek tylko i wyłącznie na depresję


@Trynidad:
@Trynidad: Z tego co opisujesz to może być lekka; depresja, nerwica, fobia społeczna i pewnie wiele innych schorzeń. Ja jestem osobą która choruję na FS i mogę Ci opisać leczenie z mojej perspektywy. Wyjdź do ludzi i zacznij stopniowo się zmieniać. Ja ze względu na poziom leku i wycofania potrzebowałem wspomagania parosetyną. Tobie powinna wystarczyć terapia i rozmowy z ludźmi. Chyba że występuję jeszcze lęk albo silne blokady, wtedy możesz posłuchać