Wpis z mikrobloga

Polecam knajpę u Boćka na Dąbrowskiego (pomiędzy rynkiem jezyckim i Mickiewicza) Rzucasz kostką płacąc za browar. Ile wykulasz tyle płacisz - ja wyrzuciłem dwójkę więc pije właśnie w browar za 2 CBL.
#poznan #cebuladeals
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daro2822: pijesz siki z beczki, które ich kosztują 1 zł za kufel .... więc co nie wyrzucisz to dla nich i tak jest zarobek .... a januszy nie brakuje bo myślą, że zajebista okazja pić po taniości :D beka z takich ludzi
  • Odpowiedz
@daro2822: Było coś podobnego kiedys w knajpie na Szkolnej czy Wrocławskiej. Ale nie było jedynki, za to były dwie szóstki.
Razem z kumpelą tam byliśmy i padły 3 szóstki oraz jedna piątka. Ale może to tylko przypadek.
  • Odpowiedz
@artur1792: Jak idziesz do sklepu to sprzedawcy też wyliczasz ile płaci za towar i wychodzisz nie kupując bo w końcu nie będzie na tobie zarabiał? Przecież on nie kupuje piwo w beczce do knajpy, tylko jest klientem baru. A w barach w miastach piwo właśnie tyle kosztuje.
Boże skąd się biorą tacy ludzie. Wiadomo, że jak ukradniesz to w ogóle zajebista okazja pić po taniości.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: czytasz ty coś ze zrozumieniem? gdzie pisze coś o porównywaniu ceny??? piszę, że robią promocję żeby ściągnąć januszy, którzy myślą że uda im się #!$%@?ć za grosze, a tak na prawdę dla tego baru co nie wyrzucą na tej kostce to i tak jest zysk .... a za to mają cały bar januszy chcących się #!$%@?ć za grosze .... a ty sobie wymyślasz coś o porównywaniu cen hurtowych i
  • Odpowiedz
@artur1792: To znajdź mi bar w mieście gdzie możesz kupić browar za 1 zł lub 2zł. To przyznam, że #!$%@? promocja. A promocja jest dobra bo jest skuteczna i gówno to ma do rzeczy ile facet który ma bar płaci za piwo w kegu a po ile je sprzedaje. Poza tym Januszu ekonomii koszt piwa w barze to nie tylko koszt samego surowca, ale także najmu, obsługi i wiele innych,
  • Odpowiedz
@artur1792: To ty nie rozumiesz.

pijesz siki z beczki, które ich kosztują 1 zł za kufel .... więc co nie wyrzucisz to dla nich i tak jest zarobek .... a januszy nie brakuje bo myślą, że zajebista okazja pić po taniości :D beka z takich ludzi


Po pierwsze nigdy nie spotkałem się z takimi tanimi cenami piwa w kegach jak 1zł za 500 ml. Ceny w kegach to mniej więcej
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a ty myślisz, że w knajpie masz w beczce to piwo co etykietka na nalewaku? jak tak to niezła beka z ciebie .... nie wiesz jakie tanie gówno jest w tych beczkach .... a to, że na nalewaku jest napisane żywiec, tyskie czy nawet heineken to tylko etykietki są .... a z tym to akurat wiem lepiej od ciebie bo jeździłem kiedyś ze znajomym w hurtowni alkoholi i trochę
  • Odpowiedz
pijesz siki z beczki, które ich kosztują 1 zł za kufel .... więc co nie wyrzucisz to dla nich i tak jest zarobek .... a januszy nie brakuje bo myślą, że zajebista okazja pić po taniości :D beka z takich ludzi


@artur1792: A ja mam bękę z wielkich smakoszy piwa, to chyba jedyny napój który budzi takie 'emocje' :D
  • Odpowiedz