Wpis z mikrobloga

@flyer01: Jak się spisuje? Kobieta się napaliła a ja jestem sceptyczny. Tzn gdyby to kosztowało 2 tysiące to no problem ale prawie 5? :( miałeś jakieś awarie? jak rachunki za prąd?
@kocot
Mimo wszystko nie jest to urządzenie tak ułatwiające życie jakby się chciało. Jest raczej maly, nie zrobisz wielu porcji na kilka dni. Mycie tego jest bardzo uciążliwe i czasochłonne, wyciąganie ciasta z środka też. Ułatwia sprawę w wielu przepisach ale rewolucja bym go nie nazwał, jest uruchamiany jakoś 2 razy w miesiącu i zwykle po to żeby zrobić lody/shake'a. Jeśli te 5k to nie jest taki zwykły wydatek albo nie gotujecie
@flyer01: raczej ma właśnie ułatwić życie przy pracy na nocne zmiany by jak tylko się da ograniczyć stanie w kuchni.. dziwi mnie to co piszesz o myciu - na prezentacji gość wręcz się smiał jak łatwo się myje, tylko włączyć z wodą na 5 sekund i gotowe. I ciasto też mu na bulki ładnie wyszło.
@kocot tak, tylko ze na prezentacji robią shake albo inne plynne rzeczy. Bez rozkrecenia nie wyczyścisz noży jesli robiles ciasto lub coś sosowatego bo mają takie małe szczeliny. Polecam do tego szczotkę do butelek