Wpis z mikrobloga

Przed Toba clutch decydujacy o wyniku meczu. Nagle caly team wie lepiej jak powinienes go rozegrac. Dostajesz na voicechacie spam informacji przez co nie mozesz uslyszec ruchow przeciwnikow. Przegrywasz.

Lurkujesz na walku solo tunele na dust2, w celu zdobycia cennego info. Nagle jeden ruski oflashowal drugiego ze swojego teamu. I zaczyna sie sie flame war na voicehacie. Cala twoja akcja dywersyjna idzie w #!$%@?, bo wszystko co slyszysz to CYKA BLYAT JEB TOJU MAC.

Znacie te sytuacje, nie?

Przedstawiam Wam "clutch button" aka "cyka shut up" rozwiazujacy ten problem. Jednym kliknieciem wyciszacie caly voice chat jednoczesnie zachowujac mozliwosc dawania info. Dodatkowo celownik zmienia kolor na czerwony, zeby bylo wiadomo, ze voice chat jest wyciszony. Kolejnym kliknieciem tego samego przycisku wszystko wraca do normy - voice chat nie jest juz wyciszony, a celownik wraca do zielonego koloru.

bind "x" "incrementvar voice_scale 0 1 1; incrementvar cl_crosshaircolor 0 1 1"
Postuje to tutaj bo wielu moich znajomych bylo zdziwionych, ze mozna cos takiego zrobic. Sam uzywam tego bindu od kiedy tylko ruskie na dobre zawitaly na serwerach mmow. Calosc mozna dostosowac do swoich potrzeb. Polecam piejo89.

#csgo
  • 16
  • Odpowiedz
@harnas_sv:
bind "x" "incrementvar voice_scale 0 1 1; cl_crosshaircolor 0 4 4" - dla jasno niebieskiego
bind "x" "incrementvar voice_scale 0 1 1; c cl_crosshaircolor 0 3 3" - dla ciemno niebieskiego

ogolnie komenda incrementvar dziala na zasadzie:

incrementvar
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Probowalem tez inne wersje, bo na poczatku troche mnie draznila zmiana koloru celownika. Dla mnie najlepsza byla by mozliwosc zmiany koloru huda. Niestet nie odswieza sie on na zywo i trzeba reloadowac cale gui zeby efekt byl widoczny. Wiadomosc na czacie lub wiadomosc radio odpada z tego wzgledu, ze jak wylaczymy i wlaczymy gre na nowo nie widzimy na jakiej opcji zostawilismy gre.

Moze ktos tutaj bedzie mial pomysl jak
  • Odpowiedz
@Perlo: Zmiana reki to tez jakiś pomysl, ale dla mnie lipaa.

@kezc: Caps to bardzo ciekawa propozycja :D dochodzi co prawda zerkanie na klawiaturę, ale to chyba można przeżyć. Edit zmieniam zdanie - jednak lipaa. W zależności od tego z jaka opcja wylaczysz grę wciśnięty caps będzie oznaczać co innego.

Ja zostaje przy celowniku, bo przyzwyczajenie mocno, ale jak widac można kombinować na różne sposoby.
  • Odpowiedz