Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem "srpski film"... Co zostało zobaczone już się nie odzobaczy ;( Najbardziej zryty film jaki kiedykowlwiek oglądałem, początek nudny ale później się zaczyna chora jazda. Co bierze reżyser, że wpada na tak porypane pomysły?

#film #filmy #srpskifilm #zrytefilmy
  • 7
  • Odpowiedz
@nvmm: Do połowy jest jeszcze w miarę normalny i nawet nudny z początku, ale poźniej zaczyna się dziwna jazda. Obejrzałem, bo zawsze oglądam filmy do końca, ale na niektórych scenach musiałem przymknąć klapkę laptopa w dół, bo nie byłem w stanie na to patrzeć.

@AgentGecko: Salo oglądałem, mi się nie podobał i w sumie nie wiem czego spodziewałem się po tym filmie ale też dziwny, chociaż przy tym
  • Odpowiedz
@wietnam67: Nie oglądałam całego, "przeleciałam" parę fragmentów i nawet niezupełnie wiem, o co w nim chodziło, poza tym, że twórcy powinni siedzieć. Natomiast zupełnie najgorszy film, jaki widziałam, to coś o tej japońskim obozie, gdzie robili eksperymenty na ludziach. Nie widziałam nawet całego filmu, tylko właściwie jedną scenę... Dwa tygodnie przeryczałam i do dziś mi niedobrze na samą myśl... Nigdy więcej nie kliknę w żaden link, wyraźnie opisany jako "chory".
  • Odpowiedz
@nvmm: to juz sie kwalifikuje jako snuff movie albo cos w ten desen, ale nie film pełnometrazowy, który można sobie bez problemu pójść i wypożyczyć czy obejrzeć na każdej platformie filmowej...
  • Odpowiedz