Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki właśnie doszła do mnie paczka od @Klofta z #rozdajo ->z jednej strony głupio was wołać, ale uznałem, że warto pokazywać takie świetne akcje zakończone pozytywnie. Link do rozdaje gdzie plusy przebiły próg 1200 http://www.wykop.pl/wpis/17823621/uwaga-swietujemy-okazje-sa-dwie-pierwsza-to-powrot/
To moje trzecie wygrane rozdajo, ale pierwszy raz paczka doszła. Nie chodzi mi o to, ze inni nie wysłali (bo mogli ekonomicznym wysłać i zaginęły paczki) czy żeby ich piętnować-podkreślam tylko moje szczęście :D
Wracając do tematu: paczka wysłana kurierem szybko doszła, a w paczce spodziewałem się jakiegoś psikusa (nawet kreatyne powoli otwierałem licząc, że w puszce będzie coś innego;) ). Na zdjęciu widać, że doszło co miało dojść. Idealnie się kolega wpasował, bo właśnie zbierałem motywacje na powrót na siłkę. Nie spodziewałem się, że motywacja dotrze z UK od Mireczka ( ͡º ͜ʖ͡º) Cytując klasyka (Wałęsę) "Wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem".
Keepor - Cześć Mireczki właśnie doszła do mnie paczka od @Klofta z #rozdajo ->z jedne...

źródło: comment_12TRI9BnqKw1cnzbD66WwdEFZGZKnauN.jpg

Pobierz
  • 4
@Klofta: haha. Nieee.
Zanim otworzyłem paczkę liczyłem, że żarcik będzie kreatywny i pozytywnie mnie zaskoczy, pudełko po shebie za dużo zdradzało, więc to nie mogło być żarcie dla kotów (co innego jakby pudełka nie było :D)