Wpis z mikrobloga

@dzikiczytelnik: nie no, nie chodzi mi o pognitego zapuszczonego paścia do remontu. Szukam do jeżdżenia do roboty, wsiadm i leję, co jakiś czas jakaś eksploatacja, gumki i inne pierdółki, ale w miarę bezawaryjne.
@sebawo: a ile miałby kosztować? mówisz o 13-15 letnim aucie klasy średniej bez "prestiżu", to zwyczajny dupowóz, ludzie żyją w świadomości "żę 2000 rok był przecież tak niedawno" i później chcą za auta jakieś niebotyczne kwoty, 8 tys. to normalna cena, a co do modelu to lepiej poszukaj po lifcie bo trochę mniej rdzewiały
@dupajasio69: ok, czaje. Pytam bo nie wiem jak się cenią fordy, a auto wygląda na przestronne i po opiniach w necie, mało awaryjne. Jak automaty się sprawują, wiesz może? Że spalanie wyższe, to wiem i rozumiem. Ale nie chciałbym kupić za 8 i zaraz 2-3 wpakować w skrzynię ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tej kasie z fajnym wyposażeniem nie ma nic ciekawszego. a paserati jeździł nie będę
@sebawo: o automatach nie mam informacji, wiem tyle że mój przyjaciel ma 2.0 b+g z automatem mówi że fajnie, ale on auto kupił od rodziny gdzie było wiadomo, że serwis był zawsze na czas. także chyba lepiej manualną skrzynię lepiej i chyba w benzynie w mondeo jest dwumasa