Wpis z mikrobloga

Mimo że jestem lewackim kmiotem według wykopowych specjalistów do spraw szufladkowania bo nie jestem szowinistą, zamordystą, antysemitą i ksenofobem to niektóre wypowiedzi Janusza Korwin Mikke mają sens. Śmieszy mnie ten wewnętrzny konflikt w partii KORWiN. Sam Janusz nie ma nic do imigrantów którzy przyjeżdzają do Europy w celach zarobkowych, a z drugiej strony wyskakuje Wipler, człowiek który ostatnio jawnie określił się jako narodowiec czyli po prostu... idiota :) Próbował na nienawiści i sianiu strachu dojechać na słoniku do sejmu i się nie udało. Korwin powinien #!$%@?ąć w czerep Wiplera i niech idzie razem w jednym szeregu i pomiędzy spotkaniami rad nadzorczych powinien siedzieć w Lublinie z Marianem Kowalskim i spuszczać się nad obecną polskim, wspaniałym rządem.... Oh, ah... Patrioci dx. A na razie dokonuje pseudozaorania okrzyknięte przez #!$%@?ą część wyborców partii KORWiN (Nie ma się co oszukiwać że świadomych wyborców w tej partii jest mało - lwia część to skrajne szury dla których ważna jest tylko prawica spiskologia a nie wolny rynek dx) Dlatego .N > KORWiN pomimo że .N to nie jest skrajna partia wolnorynkowa to jednak nie ma tam żadnych szurów, prawdziwych patriotów, bełkotu na temat UE i innych głupot.

Elo.

#4konserwy #neuropa #korwin
e.....i - Mimo że jestem lewackim kmiotem według wykopowych specjalistów do spraw szu...
  • 15
  • Odpowiedz
@tylkowielkanocny: Od zawsze, wystarczy go posłuchać, Korwin Mikke > Wipler. Po za tym #!$%@?. Wipler otwarcie przyznaje że tylko biała, biały honor.

@Lipathor: Dlatego Korwin i jego świat to nie dla mnie ale lubię czasami docenić mądrą wypowiedź zamiast ciągle po nim jechać.
  • Odpowiedz
@eyeti: oh, zablolalo.... zapraszac to se mozesz kolegow na imieniny xD. Jak wypisujesz jakies gownodiagnozy na portalu ze smiesznymi obrazkami, to sie nie dziw, ze ludzie to wysmiewaja. Polecam #czarnolisto jak masz problemy. Pozdrawiam, szuro patriota.
  • Odpowiedz
@naczelny_psychiatra: Możesz mnie znów #!$%@?ć i dostane perma, niech się zgadza w naturze, ja #!$%@? patriotów do HejtStopu, oni składają doniesienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, mnie niech dojedzie Michau i jego moderacja dx
  • Odpowiedz
@desensitization: Nie zabolało, ja w porównaniu do poważnych polityków z tego portalu zawsze trochę trolluje, zawsze troche sie śmieje, zawsze troche obrażam i nawet jak to kończy się banem to mam to gdzieś, nie czarnolistuje nikogo prócz prawicowych domen by już nie patrzeć na rakogenne tytuły znalezisk, elo.
  • Odpowiedz
@eyeti: wipler to najwiekszy przegryw poprzednich wyborów. wiec teraz szuka poparcia z kazdej strony zeby wrocic do parlamentu w przyszlych woborach. dlatego teraz masakruje wszystkich w telewizjach i gada jakies populistyczne teksty.
  • Odpowiedz
@w-styk: Na razie bawi mnie to że po wyborach były takie szumne zapowiedzi budowania zaplecza eksperckiego, w końcu dotację z budżetu państwa wyrwali i na razie więcej działa Rakłem niż KORWiN. Znając życie, dotację #!$%@?ą karierowicze i nici z tego będzie.
  • Odpowiedz
@eyeti: oni sie wezma do pracy dopiero w momencie, w ktorym znowu bedzie szansa pokazac ich wspaniale i alternatywne poglady, ktorym jkm jest wierny od miliarda lat. jkm nie mial kiedy ich zmieniac bo nigdy w wielkiej polityce nie byl (pomijam epizod lat 90tych). subwencja tak jak napisales zostanie #!$%@? przez pana B z krakowa i innych tegu typu twarzy tej smiesznej partii... aaa no i nie wiem czy mozn, ale
  • Odpowiedz
Ojej, ale dziwna i śmieszna wypowiedź. Szkoda że mało zrozumiała.

Śmieszy mnie ten wewnętrzny konflikt w partii KORWiN


@eyeti: Nie ma konfliktu w partii KORWiN. Ideowo to najtwardszy monolit ze wszystkich partii. Prawie cały program wynika bezpośrednio z zasady nieagresji i podobnie jest z imigrantami. Korwinista to zwolennik wolnego przepływu osób, chyba że te osoby inicjują agresję. Proste. I to się nigdy nie zmieni. Mówienie w tym kontekście o konflikcie jest
  • Odpowiedz
@Jah00: Jeżeli Wipler wyjdzie na prowadzenie w tej partii to wróżę jeszcze większy odpływ wyborców co mnie BARDZO CIESZY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, według #!$%@?ów to każda jednostka która myśli inaczej i nie popiera jednej słusznej linii partii jest zmanipulowana także dziękuje. I na pewno padłem ofiarą nagonki... tia... ja buduję swoje zdanie na tym co widzę a że sam byłem kiedyś nacjololo to znam ludzi
  • Odpowiedz
#!$%@?ów


@eyeti: No i wszystko jasne. Kolejny kuc obrażony na Korwina. Już cię zbanowali, ale może z innego konta przeczytasz.

Jeżeli odpływ wyborców od jedynej liczącej się siły wolnościowej cię cieszy to znaczy że nienawiść całkiem zaślepiła zdrowy rozsądek. Ciągle to widzę i za każdym razem mnie to dziwi. Można posiadać osobiste antypatie, ale żeby z tego powodu nie chcieć wolnościowych zmian w Polsce to trzeba mieć coś z głową. "Jestem
  • Odpowiedz