Wpis z mikrobloga

Właśnie dotarły do mnie nowe słuchawki Xiaomi Mi Piston Air Capsule Earphones. Jest to zupełna nowość i myślę, że idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią dokanałowych. To jest takie coś pomiędzy dokanałowymi a dousznymi. Nic nie gniecie, nic nie wypada. Leżą w uchu idealnie, są mega wygodne. Po obu stronach mają miękki sylikon. Jakby były jakieś pytania to śmiało. Jak grają to się przekonam. Jak chcecie to zrobię recenzję;p Może wideo a może pisaną. Będę je testował z Xiaomi Mi5 :) Popełniłem unboxing. Dzięki @Pirzu za kuponiki :) #itemyzchin #xiaomi #piston
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/DXmIJ
desygnat - Właśnie dotarły do mnie nowe słuchawki Xiaomi Mi Piston Air Capsule Earpho...
  • 32
@Bialy_Mis potestuje i dam znać. Szkoda, że nie ma profilu tych słuchawek w opcjach dźwięku na mi5. Nie wiem czy je traktować jako dokanałowe czy jako douszne ;p 2in1 są ;p najpierw muszę jakieś dobrej jakości piosenki zebrać bo Spotify bez premium to tak średnio do testów jest;p
@Bialy_Mis mogę powiedzieć na razie tyle, że są mega wygodne. Wkłada się je tak jak na instrukcji w galerii. Dobrze leżą i nie wypadają. Nie wpycha się ich do środka ucha. Są mięciutkie z dwóch stron. Mi nigdy dokanałowe nie pasowały bo albo za duże gumki albo za małe. Douszne wypadły i nie było basu. Tu jest fajny bas(nie męczący). Na razie wydaje mi się, że jakość dźwięku i jego parametry są
@desygnat: czy w czasie słuchania muzyki każde dotknięcie albo potarcie kabla słychać w słuchawkach w postaci szumu/szurania? Podobno zwykłe pistony mają z tym problem. Nie lubię dokanałowych, a to wygląda na ciekawą opcję :)