Wpis z mikrobloga

Właśnie dotarły do mnie nowe słuchawki Xiaomi Mi Piston Air Capsule Earphones. Jest to zupełna nowość i myślę, że idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią dokanałowych. To jest takie coś pomiędzy dokanałowymi a dousznymi. Nic nie gniecie, nic nie wypada. Leżą w uchu idealnie, są mega wygodne. Po obu stronach mają miękki sylikon. Jakby były jakieś pytania to śmiało. Jak grają to się przekonam. Jak chcecie to zrobię recenzję;p Może wideo a może pisaną. Będę je testował z Xiaomi Mi5 :) Popełniłem unboxing. Dzięki @Pirzu za kuponiki :) #itemyzchin #xiaomi #piston
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/DXmIJ
desygnat - Właśnie dotarły do mnie nowe słuchawki Xiaomi Mi Piston Air Capsule Earpho...
  • 32
  • Odpowiedz
  • 3
@lukazh
@Nobody nie ma tego problemu. Jak szuram kablem to nic nie słychać. Jak go pukam to delikatnie słychać, ale to w każdych słuchawkach będzie to słyszalne. Jest to tu jak w normalnych słuchawkach. Wiem o czym mówicie, ale to tak nie ma bo nie wpycha się ich do środka uszu
  • Odpowiedz
@desygnat: Dzięki za odpowiedź. Przy wpisywaniu kuponu Capsuleearphones wyświetla mi się, że zamówienie musi przekraczać 25 USD.

Na ali znalazłem za 16.49 USD link Sold By Xiaomi Official Flagship-Store China (Mainland)

Jeśli to nowość, to może jeszcze nie ma podróbek na ali?
  • Odpowiedz
@desygnat: odkąd żona kupiła mi "palntroniksy" z jasnym przesłaniem to nie uzwam żadnych innych kłade się wieczorem nawet ich nie czuć na uszach rano jeszcze grają uszy nie bolą nawet jak przyciśnięte poduszką , kobita zawiedziona bo nie mam czaszu na bieganie
  • Odpowiedz
@desygnat: sorry, że odkopuje temat, ale w końcu zamówiłem te słuchawki na #ibuygou i wyniosło mnie to 16 USD. Użyłem kuponu AIRCAPSULEPL, który znalazłem tutaj. Dziwne, że na ali są jakieś, na ibuygou są pewne (bo ty dostałeś), a na innych stronach można zamówić preorder dopiero z wysyłką po 20 czerwca.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nobody ibg ma specjalne traktowanie u xiaomi. To sprawdzony i pewny sklep.
@Rain_ jakbym nie #!$%@? swojego ipoda to bym Ci powiedział. Po kilku dniach słuchania na mi5 jestem pozytywnie nimi zaskoczony. Jak dla mnie grają genialnie i są wygodne
  • Odpowiedz
@desygnat: i jak po prawie 2 miesiącach? :D ciężko znaleźć opinie o tych słuchawkach w internecie.masz jakieś porównanie z innymi słuchawkami, jak z basem, wysokimi częstotliwościami itp?
  • Odpowiedz