Wpis z mikrobloga

@CurlyHairGirl: też dostałem, zarejestrowałem się po bodaj Twoim ostatnim wpisie o streetcom i udało się a nie liczyłem zbytnio bo w sumie niewiele czasu minęło :D btw. udostępnianie te fotki na fejsie? bo szczerze mówiąc nie bardzo mi sie chcę tablicy tym zaśmiecać
  • Odpowiedz
@VicStrlg: Nie chodził do mojej klasy to zbytnio nie wiem/nie pamiętam, właściwie prawie w ogóle nie chodził do szkoły... #pdk
Oczywiście członek takiej szkolnej braci typu JP, #!$%@? na szkołę, #!$%@?ć - teraz tak zwani hurr durr patrioci i ludzie, którzy znają historię lepiej od profesorów w końcu nie chodzili na lekcje xD

Pamiętam jedną scenę jak mu zwrócił uwagę taki starszy koleś co siedział u nas w administracji o coś i się pokłócili i go jakoś ten dziadek chciał złapać za brak czy za klatę i ten mu dosłownie #!$%@?ł trzy szybkie, ~15 letni gówniarz kolesia 50+... Mieliśmy też koleżankę w naszej klasie, którą zaczął pizgać za nie wiadomo co, wyzywac od k.. itd., a że staliśmy akurat przy parapecie na przerwie i obserwowaliśmy to z moim kolegą z klasy (gość był z bidula, tańczył jakieś breakdance jak na tamte czasy przypakowany i zwinny był ( ͡° ͜ʖ ͡°)) jak mu #!$%@?ą to się czapką nakrył.
Nie wiem czy za to co go skazali to nie była ta głośna afera gdzie na jednym z osiedli w moim mieście wrzucili do studni dziewczynę i zaczęli ją cegłami #!$%@?ć - usiłowanie zabójstwa chyba. #!$%@? mu w dupę oby
  • Odpowiedz
fajnie jak by jakieś piwo dawali


@MichalQ20: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?, O JAKI JA JESTEM WIELCE WYTRAWNY SMAKOSZ NAJBARDZIEJ REGIONALNYCH PIW NA ŚWIECIE. OOOO JAKI DOBRY REGIONALNY ZŁOTY BAŻANT, PODKREŚLAM REGIONALNY BAŻANT I DO TEGO JESZCZE ZŁOTY. ALBO „OO KUPIĘ SOBIE JAKIEŚ PIWERKO ALE NIE JAKIEŚ TANIE, MUSI BYĆ REGIONALNE, JESTEM LEPSZY BO PIJĘ TRUNKI Z PIWOTEKI A WY CO NADAL PEREŁKI CZY WARKI Z
  • Odpowiedz
@VicStrlg: @Dezynwoltura: Ja mam ciekawą historie z nim związaną :-P Zaraz po tej akcji w sadzie koleś coś nawywijał w sieczkarniku( to jest taka klatka na w śluzie w areszcie gdzi Policja zostawia ludzików zwiezionych z sadów, z wolności itp. skad poźniej sie ich rozprowadza na oddzialy) i dostał bodajże 2 tyg. izolatek. Jak złodziej idzie na izolatki to najpierw musi iść na magazyn depozytowy zostawić wszystkie osobiste
  • Odpowiedz