Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam telefonu, który będzie godnym następcą mojego LG Nexus 5.
W sumie nie wymieniałby tego telefonu gdyby nie 2 podstawowe mankamenty, czyli: bateria i brak możliwości rozbudowy pamięci (do tego mam wersję 16GB).

Czego najbardziej mi potrzeba:
- czysty, niebrandowany soft (nie musi być od nowości, korzystam z xda także dam sobie radę),
- pamięć do rozbudowy (slot kart)
- aparat z dobrym, SZYBKIM focusem

Jakieś pomysły?

#telefony #android #bojowkaandroid #jakitelefon #zakupy #kiciochpyta
  • 8
@Piw_Benzyna, @emil46 : tak porównuję N5 vs One X i... nie jestem pod wrażeniem :(

Procesor:

Here are the basics of this article: The Snapdragon 800 and 801 are essentially the same processor. The 801 is slightly faster in both CPU and GPU and has a better Image Signal Processor (ISP), which helps phone cameras perform better.

Read more at http://www.trustedreviews.com/opinions/snapdragon-805-vs-801-vs-800#xwxkyMWKT1ewb9LZ.99

GPU:
dokładnie to samo...

Ekran:
o 0.05 cala większy, ta
@unster: Ja uważałem Nexusa 5 za najlepszy telefon, który miałem a miałem z 10 androidów. W sumie nie było mi potrzebne coś wiele lepszego, ale usprawnienia opisane powyżej oferowane przez OPX są całkiem sympatyczne. Nie jest to wieeeelki krok na przód ale zawsze coś. Mi podoba się jeszcze design i wykonanie OPX. Osobiście nie trawie telefonu większego niż, 5.2 cala (to jest max bo optymalne jest wg. 5). OPX ma to