Wpis z mikrobloga

@Supercoolljuk2: Kobiet o to się po prostu nie pyta, chyba, że same zaczną. Zupełnie tak jak z wagą i wiekiem. Poza tym wystarczy poznać 2-3 dziewczyny żeby zapamiętać że one lubią tylko dwa rodzaje seksu. Jakie? Pozostawię to Twojej "dorosłości". W końcu kiedyś też siebie odkryjesz i zrozumiesz, że nie trzeba być maczo żeby znać podstawowe zasady ;)

Tyle z mojej strony.
Widzę, że zniewieściałość ma się dobrze


Pozostawię to Twojej "dorosłości".


W końcu kiedyś też siebie odkryjesz i zrozumiesz, że nie trzeba być maczo żeby znać podstawowe zasady ;)


@Paulo_Coelho: Nie wiem czy to przypadek, ale widzę, że w kolejnym wątku to robisz - próbujesz się dowartościować kosztem drugiej osoby. Trochę mniej agresji, a więcej pokory.
@parachutes: Śmieszy mnie jak dzieciaki rozmawiają o rzeczach, o których mają mało pojęcia, a jak ktoś im zwróci drobną uwagę to wyśmiewają od "ekspertów". Miałem prawo napisać swoją opinie o nim tak jak zrobiłeś to Ty o mnie. Nie wiem czym dla Ciebie jest agresywne zachowanie, ale uwierz, że agresywnego nigdy mnie nie widziałeś i nie zobaczysz, bo zwyczajnie mnie nie znasz ;)
@Paulo_Coelho: Chodzi mi o agresję słowną. Śmieszy Cię jak dzieciaki rozmawiają i podobne zwroty świadczą o Twoim pogardliwym stosunku do rozmówców. Ja nie widziałem w tym co napisał @Supercoolljuk2: nic co zasługiwałoby na taką reakcję (nie wliczam tego komentarza nad moim). Krótko mówiąc, moim zdaniem trochę przesadziłeś lub po prostu chciałeś na nim wyładować jakąś frustrację.