Wpis z mikrobloga

Czy ja mam deja vu? Wczoraj wlazłem na wypok po pracy na głównej "SOROS FINANSUJE KOD!!!!", dzisiaj wchodzę na główną po pracy i widzę http://www.wykop.pl/link/3198199/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

Polecam - wejdźcie i przeczytajcie ten artykuł. Serio. Po prostu studium stronniczej manipulacji. Moje ulubione fragmenty

Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata


Źródło Missing

przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji.


GDZIE się przyznał?

Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód


GDZIE TEN DOWÓD ...

Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić.


#!$%@? GDZIE

Fundacja Batorego oczywiście kłamie do opinii publicznej, że ich 150 milionów nie bierze się od Sorosa,


Tak ukrywają tego Sorosa, że aż napisali o nim na stronie głównej fundacji http://www.batory.org.pl/o_fundacji

W tym wszystkim nie wolno zapomnieć nam o jednym: ten człowiek odpowiada za Majdan


Source Missing

. Nie ma żadnych przesłanek by uważać, że z Polską nie zrobi tego samego.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

George Soros jest na usługach rodziny Rothschild,


Source Missing

Teraz, gdy George Soros oficjalnie przyznał się do finansowania KOD-u i


GDZIE SIĘ #!$%@? PRZYZNAŁ

zostaje nam je zbojkotować i wyrzucić za nasze granice, podobnie jak zrobiła to Rosja.


Mateczka Rasija wzór demokracji i swobód obywatelskich.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wszystko co jest związane z Sorosem i jego przełożonymi jest zagrożeniem dla naszej wolności, szczęścia i pokoju.


pamiętajcie WSZYSTKO

#soros #neuropa
  • 10
  • Odpowiedz
Ps. przypominam małe tl;dr które zrobiłem kiedyś na temat Sorosa (bazujące na źródłach).

☑ Soros urodził się na Węgrzech, studiował w UK, później wyemigrował do USA gdzie dorobił się ogromnej fortuny
☑ Wspierał pokojowe zakończenie Zimnej Wojny i demokratyzację Europy Wschodniej na co wydał ponad 4 miliardy dolarów
☑ Wydał ponad 100 milionów dolarów na infrastrukturę internetową na rosyjskich uniwersytach
☑ Przeznaczył 50 milionów dolarów na budowanie infrastruktury w najbiedniejszych afrykańskich wioskach
  • Odpowiedz
@Holiday: ja nie mam nic przeciwko, że takie teksty powstają na #!$%@? prawackich stronach. Ja się tylko #!$%@? grzecznie pytam jakim prawem to jest wykopywane i stanowi #!$%@? podstawy do oskarżania Sorosa czy KOD o cokolwiek. No czy ludzie nie mają odrobiny rozsądku? Ja to bym się autentycznie wstydził plusować czy wykopywać.
  • Odpowiedz
@Holiday a gdzie kolego informacja, ze soros finansowal Sachsa, który przyczynił sie do rozpadu Jugosławii. Dlaczego nie ujawniasz powiązań Soros-Sachs-Balcerowicz. moze warto wspomnieć ze finansuje fundację Otwarty Dialog (która jest odp za Majdan)... i tak można wymieniac bez konca. jest pośrednio powiazany z ogromną ilością konfliktów, spisków, destabilizacji.
  • Odpowiedz
@Holiday: @Ssslave: Warto by też wspomnieć o tym, jak spekulował na funcie i w konsekwencji Wielka Brytania nie przystąpiła do strefy euro. Teraz może nie ma czego żałować, ale wtedy nie było to podyktowane interesem Brytyjczyków tylko widzimisie Sorosa.
  • Odpowiedz