Wpis z mikrobloga

W ICO #waves zebrano już ~18 000BTC, do końca został jeden dzień. Czyli już więcej niż było w LISK. Zainteresowanie jest ale może też być to pierwsze ICO po eth, lisk, dao, które nie da zysku. Jednak i tak chyba wrzucę w to parę satoshi.
Z racji tego ankieta;)
#kryptowaluty #ico
ziomekg - W ICO #waves zebrano już ~18 000BTC, do końca został jeden dzień. Czyli już...

źródło: comment_nLZo0M8jY9SN7LSQYR3pGVkNZT5lzJhk.jpg

Pobierz

Co sądzicie o waves?

  • scam 41.2% (14)
  • nie opłaca się kupować, po starcie cena niższa niż w ICO 14.7% (5)
  • możliwość zysku na poziomie 0-200% 23.5% (8)
  • ma potencjał, możliwy zysk na poziomie 200-500% 11.8% (4)
  • po sprzedaży co niektórych będzie stać na lambo;) zysk przeszło 500% 8.8% (3)

Oddanych głosów: 34

  • 10
Nie do końca zbadałem sprawę i w DAO pod koniec nikt nie inwestował czyli każdy już była zapakowany a potem nie było komu kupować. Z Waves jest inaczej widać systematycznie większy popyt :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-G1LMDjAX9roVJDuhVewGG_pykSLIprWAElwO-6TcRA/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Wallet z zebranymi BTC :
https://blockexplorer.com/address/3DWBS ... 2BCCv3UgDA
18064.01072062 BTC

w samym dniu 30/05 zebrano ponad 1k BTC w 31/05(dzisiaj) mamy już aktualnie ponad 2k dodatkowych BTC
Myślę że będzie zebranych ponad 20k BTC a cena w przeliczeniu
@151617: Opanuj się 120k to mało? zawsze tak jest ten i wykres niczemu niedowidzi schemat jak na każdym coinie. Lisk jeszcze kiedyś może być po 100k nie bój żaby.
@m00n: ma to być jakaś platforma umożliwiająca głosowanie nad projektami, system reputacji, do zdecentralizowanej wymiany różnych aktywów (krypto, fiatów i innych tokenów) czy platforma crowdfundingowa coś jak kickstarter
@yoyo: coś w tagu czytałem od @BITmaniak że zysk był w przeliczeniu x1.5 mały bo mały ale chyba był
@151617: w lisku trzeba być cierpliwym sądzę że to jest test słabych rąk i pompa jeszcze będzie, bodajże podobnie było w ethereum
@ziomekg: Może być sukces bo nie ma równolegle żadnego innego ICO a wcześniej było kilka konkurencyjnych na raz (LISK, DIGIX, DAO) a teraz jest tylko Waves. Może jest coś innego ale jakieś nieznaczące albo scamowate.

Wielu myślało że LISK to będzie klapa a dał zarobić, więc teraz więcej kapitału zaczęło się w ,,fale" pakować.