Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną, u tate w #usa
2. Tate ma nową rodzinę, żonę "Amerykankę"
3. Dziś Memorial Day, ale jak co poniedziałek oglądają jakiś gówno-wrestling, przy okazji jakiś klip upamiętniający żołnierzy
4. Gówniak lvl 6: Mommy, what is "Memorial Day"?
5. Mommy: It's a day to remember all soldiers that died fighting for our country.
6. G: Fighting for what?
8. M: For peace and freedom.
9. Spróbuj nie prychnąć xD


#heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
No prawactwo bardzo często pluje na żołnierzy którzy byli na misjach. Bo "hurr durr żydowskie interesy jado załatwiać za pieniądze" Ze strony lewicowej najczęściej spotykałem się jednak z umiarkowaną argumentacją pod tytułem "no w sumie to źle że tak jest ale musimy brać udział w misjach bo....."


@duskhorizon: no patrz dziwne, bo ja od lewactwa zazwyczaj słyszę "byliśmy na misjach na bliskim wschodzie to teraz musimy przyjmować uchodźców". A od
  • Odpowiedz
osz #!$%@? proszę, to ty weź książkę i dokształć się choć minimalnie. Iły #!$%@? jako samolot, który coś znaczy nosz ja #!$%@?ę xD Sowieckie lotnictwo to było zawsze gówno zupełne, ale jak miało być inaczej skoro u ruskich to samolot > pilot xD Zesrały by, a nie zalały lotnictwo alianckie. I ciekawe o których to ruskich czołgach mówisz, że takie boskie? Parametrami gówniany sherman firefly górował nad t34-85. Ja #!$%@?ę co ty
  • Odpowiedz
@invit: Ojejku w tym wypadku jestem w szoku, że większość zimnowojennych prototypów sowieckich samolotów była na podstawie szkopskich projektów z czasów II wojny światowej. Zresztą jeśli chodzi o amerykańców też dużo zerżnęli od szkopów. Ruscy nie liczyli się całą wojnę jeżeli chodzi o lotnictwo. Raz jeszcze powtarzam, że nawet nie chodzi mi o technikę konstrukcji, chodzi mi o zupełny brak wyszkolonych pilotów. Tyle w temacie, EOT bo już nie chce
  • Odpowiedz
Parametrami gówniany sherman firefly górował nad t34-85. Ja #!$%@?ę co ty tworzysz za dziwne historie to się w pale nie mieści.


@Chlebogryzarka: mniej world of tanks gimbie. Pod Kurskiem zmiażdżone były nawet Pantery kiedy kilka Tigerów na drugim froncie przemielało po 20 shermanów. Było ich dużo i miały znośne parametry i to na pewno lepsze niż shermany no ale wiadomo w komputerze wsadzi się lepszą lufkę, amunicje premium i sherman
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Co ty znowu #!$%@?? Gimnazjum ukończyłem dość dawno temu, w tego całego wot-a grałem może z 2 miechy i mi się znudziło, a straty pod kurskiem szkopy miały głównie od artylerii i min, a nie #!$%@? od ruskich czołgów. Taka jest smutna prawda, możesz zaklinać rzeczywistość twierdząc, że ruscy to są jacyś nieziemscy inżynierowie, ale smutną prawdą jest to, że gówno mieli pod kurskiem, zresztą gówno to i do
  • Odpowiedz
Offtop

Ej chlebogryzarki i kochanki admionów, jak na moje oboje nie macie racji. Przynajmniej według podręcznika do historii.

Z tego co tam piszą (I licbaza, WSiP) pod Kurskiem (w bitwie pod Prochorówką) padło kilkadziesiąt czołgów niemieckich wobec kilkuset czołgów ruskich. Jednak mimo to ze wszystkich czołgów radzieckie czołgi i tak miały zdecydowanie nawiększe szanse podczas starć z niemieckimi. Prawda leży więc gdzieś pośrodku...

No chyba że obaj macie lepsze źródła i nadal
  • Odpowiedz