Wpis z mikrobloga

@daaniel121 Nie chodzi mi konkretnie o tego Pana ze zdjęcia , po prostu często tam tankuję i chyba nie było dnia aby ktoś nie wyszedł z samochodu, ba niektórzy zostawiają przy dystrybutorze swoje jeździła i idą pod okienko , istna komedia. Nie sądzisz chyba że aż tylu osobom psuje się mechanizm opuszczania szyb?
@znor1006: po pierwsze - chyba nigdy nie jechałeś Cinquecento, tam siedzisz niżej nież w Lambo, po drugie - może miał portfel w ciasnych dżinach i tak musiał wstać, żeby go wyjąć, po trzecie - BSK
@znor1006: nie mam problemów z podjechaniem gdziekolwiek, również tam i mimo wszystko uważam, że realizacja jest wujowa. a jeżeli aż tak Cię to frustruje, że ktoś nie umie podjechać na centymetry, to współczuję, bo widuję na drogach masę zachowań niebezpiecznych, które przebijają o rzędy wielkości ten podjazd. Pomijam już to, że kasjer jest tam mocno oddalony od okienka, zupełnie inaczej niż np. w maku, ale sądząc po Twoim tonie, dyskusja nie
@PioPioPio Portfel mógł wyjąć gdy tankował, Cinquecento nie jeździłem , ale seicento już tak i twierdzę że spokojnie można sięgnąć a ludzie tak robią bo jedni zdaje się że nie wiedzą że można zapłacić z samochodu a drudzy są takimi mistrzami kierownicy że boją się podjechać bliżej ściany.
@znor1006: ej, ale myśl trochę nad tym, jak piszesz. Ci wielką literą piszemy wyłącznie wtedy, kiedy zwracamy się do drugiej osoby - mozesz wtedy zamienić ten zaimek na 'tobie'. W twoim zdaniu wyrazu 'ci' użyłeś jako zaimek wskazujący i wtedy nie piszemy go wielką literą, chyba że jest na początku zdania. Przeczytaj raz jeszcze swoje zdanie, a sam dojdziesz do wniosku, czy jest to błąd.
ale też często Renault Masterem


@znor1006: akurat takie dostawczaki z RWD często robią ciaśniejsze zakręty niż niejedna osobówka. 7 metrowym Sprinterem mogłem zawrócić na raz w miejscach gdzie 5 metrowy sedan z AWD nie potrafił.
@jz25 Klawiatura Google nie zawsze robi swoją robotę tak jak trzeba, czasami jest nadgorliwą zołzą i wie lepiej co piszący ma na myśli. A tak poza tym to idź może dzieci uczyć pisać w podstawówce a nie piwniczniaków bo im można jeszcze pomóc.
@znor1006: I co Ty byś zrobił z tymi ~30 sekundami straconymi?

ciekawe czy na bramkach na autostradzie też wysiadają


@yakuz: Mi ostatnio szwankuje opuszczanie szyb (choć wymieniony na nowy 3 lata temu), a nie miałem jak i gdzie sprawdzić co się dzieje złego w środku i wysiadałem na każdej bramce na A2 - w 50% miałem odliczoną kwotę, albo dostawałem 2zł reszty - zajmowało mi to może ekstra 5s, a