Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o nexus 5x?

Nexus 5x.

  • Super, kupiłbym ponownie. 15.8% (6)
  • Daje radę ale nie kupiłbym go ponownie. 0% (0)
  • Gunwo, żałuję, że kupiłem. 10.5% (4)
  • sprawdzam 73.7% (28)

Oddanych głosów: 38

  • 19
@Arnoldy: Pocyztaj co to ten "czysty android" robi w nowych nexusach ;) na poczatku muliły strasznie, teraz, po akutalizacjach tylko "klatkuja" co jakis czas i lapia lagi co jakis czas. Teleofn z tymi samymi paraemtrami czyli Xiaomi mi4c kupisz za ok 530zł... ;)
@Pirzu: @asd1asd: wiem, że nexus 5x nie robi takiej furory jak np. nexus 4 za dobrych czasów ale z aż tak złymi opiniami się nie spotkałem. Przyznam, że ten Xiaomi Mi 5 w tej cenie ma rzeczywiście dobre parametry i nawet android 6.0 już jest.
@Pirzu: gdyby chodziło mi o dobry telefon pewnie byś mnie przekonał ale bardzo bym chciał przetestować czystego androida, a miałeś okazję przetestować nexus 5x?
@Arnoldy: Nie, i nawet nie chce i nie ciagnie mnie do niego. W tych czasach 2Gb za te pieniadze to kpina. lepie jprzetestuj sobie MIUI, a za pewne nigdy od niego nei odejdziesz, zakochasz sie ;)
@Arnoldy: bierz Xiaomi, zaufaj mi, naprawde mi zaufaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak chcesz tez telefon mega rozsadny ktory me najlepszy stosunek cena/jakosc ever, to redmi note 3 pro bije na glowe konkurencje.
@Arnoldy: Tylko Nexus 5X. Tańszy o 200zł niż Xiaomi mi5. Czysty Android mega zajebisty i najszybszy. Dodatkowo na Nexusie zaraz (w wakacje) bedziesz miec Androida N, a na Xiaomi jak na kazdym chinczyku moze bedzie za pół roku, może za rok, a moze w ogóle... Poza tym jak sie cos zepsuje to z Nexusem idziesz do najblizszego serwisu LG, a z xiaomi to pozostaje tylko modlitwa. A jesli chodzi o parametry,