Wpis z mikrobloga

Po pierwszym dniu pracy na magazynie Monsoon w #uk. Dostałem robotę na recharges, gdzie przez 8h zmieniałem wieszaki z drewnianych na plastiki i pakowałem rękawiczki w foliowe torebki. xD W sumie to spodziewałem się czegoś innego. Napracować to się nie napracowałem, 7.2£ na godzinę, gdzie płacone mam za 7.5h a mieszkam u chrzestnej, więc jem i mieszkam za friko, a pieniążki lecą na czysto. Żyć, nie umierać. Ciekawa alternatywa do pracy za barem czy na kasie w Polsce za 8zł na godzinę. :DD
#wakacje #praca #oswiadczeniezdupy
  • 15
  • Odpowiedz
gdzie płacone mam za 7.5h a mieszkam u chrzestnej, więc jem i mieszkam za friko, a pieniążki lecą na czysto


@captainsaliva: pffff, mi ojciec daje parenascie tysiecy miesiecznie na wydatki, wiec gardze przegrywami co musza pracowac...
  • Odpowiedz
  • 0
@Adlaudes Mam załatwioną przez Transline. Chrzestna jest leaderem, na którymś departamencie w Monsoonie, to mi ogarnęła wszystko, plus wrzuciła na dział gdzie jest regularnie praca. W zeszłą środę miałem papierkową robotę, w czwartek szkolenie, a od poniedziałku do pracy. Kilku bardziej ogarniętych ludzi, którzy byli na tym pierwszym ogólnym szkoleniu też dostali.
  • Odpowiedz
@captainsaliva: No to nieźle Ci się ułożyło z tą chrzestną ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie w tej ofercie od Transline nie ma zagwarantowanych godzin, więc trochę by było nieciekawie robić mniej niż te 37,5 h tygodniowo. Co do cen wynajmu się pewnie nie orientujesz za bardzo, skoro mieszasz z chrzestną, bo sprawdzam sobie różne oferty i przynajmniej na necie nie ma zbyt dużego wyboru w przystępnych cenach,
  • Odpowiedz
  • 0
@Adlaudes Sam dużo tutaj nie widziałem, bo na jakieś zwiadowcze wycieczki się nie wybierałem jeszcze. Ale po krótkim spacerze czy kilku wyjazdach do centrum to jest tu całkiem spoko. Natłok sklepów wszelkiej maści, a poza tym podobają mi się place zabaw, które są tu w miarę duże i ciekawe. Praca za to nie jest jakaś ciekawa, strasznie monotonna, ale przynajmniej nie jest ciężka. Może ta nuda wynika z tego, że ludzie tam
  • Odpowiedz