Wpis z mikrobloga

@perezque: Ktoś sobie w prywatnym mieszkaniu zrobił napis "jak przychodzisz obejrzeć dom?". Że ludzie z ulicy mają się umawiać wcześniej, żeby zobaczyć mieszkanie jakichś Januszów? Dobrze kminię?
  • Odpowiedz
@szary_obcy: prawdopodobnie PS, bo źródłem jest jakiś profil firmy zajmujący się robieniem takich 'cudów' na zlecenie. Tak czy inaczej, było podpisane ze na zlecenie jakiejś tam Krystyny czy innej kobiety.
  • Odpowiedz
@perezque: Ah te rozterki gdy się wyżej sra niż dupę ma i ciągle trzeba trzymać kontakt z ludźmi których się nie lubi i nie szanuje żeby im do końca życia pokazywać jak się zastawia i jak sobie się radzi... jak dobrze być odludkiem i nie musieć pisać na ścianie w przedpokoju wiadomości do moich znajomych ʕʔ wygląda jak photoshop, ale i tak #raksintant
  • Odpowiedz
@zolwixx: @etkath: nie jestem pewna dlaczego akurat ostatniej linii się czepiacie bo ona akurat jest najmniej rakowa: "jeżeli przychodzisz obejrzeć dom - umów się wcześniej (a jeżeli nie przychodzisz tu dla domu tylko dla ludzi to wpadaj kiedy chcesz)"
  • Odpowiedz
@agaciksa: Że co #!$%@??

Czy kiedykolwiek przyszedł ktoś oglądać twoje mieszkanie? Nie wiem, obcy, swoi? Swoi mogli wpaść raz zobaczyć remont albo na parapetówkę, ale to i tak jest spotkanie dla ludzi.

To jest tak absurdalnie tępe, że nie unoszę, a dla ciebie to jest normalne?
  • Odpowiedz
@etkath: nie jest normalne; ale ja tu widzę takie głupio-mądre: jeśli przeszedłeś tu dla ludzi to nie zwracaj uwagi na syf, a jak syf przeszkadza to uprzedzaj. Nikt normalny nie przychodzi oglądać mieszkania, jasne.
  • Odpowiedz