Wpis z mikrobloga

@PokemonMozambik: wychodź z niego po bokach drzwi, bo tam zawsze grażynki wchodzą. I siłą pędu ich odpychasz. A najlepiej jak ma się torbę bo wtedy robisz taki mały taran i przepychasz wszystkich. I to skutkuje.
  • Odpowiedz
@PokemonMozambik: nie tylko w Krakowie takie rzeczy. Wszędzie w Polsce w komunikacji jest ten problem. Jeszcze starszych ludzi rozumiem, mogą mieć problem z poruszaniem itp Najczęściej zwracam uwagę albo idę prosto na nich.
  • Odpowiedz
@PokemonMozambik: jak ci ludzie nie pozwalają wysiąść to ty stój w drzwiach i nie pozwalaj im wsiąść. ja tak robię i jak ktoś ma pretensję to mówię, że chętnie bym się przesunął ale nie mogę bo chcę wyjść a pan/pani mi to uniemożliwia.
  • Odpowiedz
@PokemonMozambik ja w takiej sytuacji wychodzę dynamicznie prosto w ludzi próbujących się #!$%@? w opuszczajacych pojazd, z odpowiednio skwaszona mina mowie głośno coś typu "najpierw się wychodzi" tak by wszyscy słyszeli. polecam
  • Odpowiedz
Kraków - jedyne miasto na świecie,


@PokemonMozambik: Wszędzie na wschód od Polski jest z tym jeszcze gorzej. U nas to pojedyncze przypadki, w krajach byłego ZSRR - w zasadzie normalność. Chyba im nawet nie przychodzi do głowy, że coś z tym jest nie tak - miejska dżungla.
  • Odpowiedz
  • 0
@PokemonMozambik Lata lecą, a ludzie nadal #!$%@?. Jak jeszcze jeździłem komunikacją miejską w #lodz to było dokładnie tak samo. Tramwaj/autobus załadowany po brzegi zatrzymuje się na przystanku, a bydło zamiast pozwolić wysiąść, żeby zwolniło się trochę miejsca pcha się ile sił. Jak rozbitkowie na #!$%@?ą szalupę ratunkową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PokemonMozambik: Nie tylko w Krakowie tak jest i nie tylko w Polsce. Może by tak zrobić jakiś zmasowany atak mailami do MPK, żeby nalepili na drzwi pojazdów naklejki z informacją i obrazkiem jak należy się zachować? To samo proponowałbym zrobić z galeriami - powysyłać prośby do zarządzających, żeby dali wyraźne info o ustawianiu się na schodach, a najlepiej takie stópki na stopniach.
keyah - @PokemonMozambik: Nie tylko w Krakowie tak jest i nie tylko w Polsce. Może by...

źródło: comment_QuJinBN7tgKahPV61X87LIHK7WGM0dtw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz