Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

w czwartek puściłem kilka przelewów z Millennium Banku - jako, że było to święto, to przelewy wyszły z banku pierwszą sesją w piątek rano. Tego samego dnia - w piątek - dotarły na konta w PKO BP i BZWBK, niestety nie doszły do Raiffeisena. Z tego co się orientuję z Millennium wyszły o 8.00 i 10.30 powinny być w Raiffeisenie (I sesja elixir). Niestety tak się nie wydarzyło, nie wpłynęły też z II i III sesją :( W Millennium przelew wysłany, dzwoniłem na infolinię Raiffeisena i twierdzą, że u nich wszystko ok i w piątek przelewy dochodziły. Domyślam się, że hajs dojdzie jutro rano. Zdarzyło się komuś z Was takie opóżnienie?

#banki #bankowosc #finanse #millenium #raiffeisen
  • 7
@MireczekMichal: Banki trzymają kasę bo poprostu nią obracają. Ot tajemnica. A co do przelewów normalnych to czasami z bankami to jest loteria. Oczywiście, zależy też o jakich kwotach mówimy przy przelewach. Teoretycznie jeżeli wysłałeś w dniu wolnym od pracy to przelew wyjdzie pierwszą sesją dnia roboczego i powinien być zaksięgowany w innym banku tego samego dnia, ale jak mówiłem, czasami to jest loteria.

Niezłe jaja miałem przy zagranicznych/walutowych expresach z Aliora