Wpis z mikrobloga

@Jamaican: Myślisz, że jak masz suprema, to w każdym meczu będziesz miał +30 fragów? Liczy się, że wygrana do 3, a nie jakieś staty. Co to za #!$%@? cod'owe myślenie?
  • Odpowiedz
@n__s: no wiesz, czasem tak jest, bo jakby chcial boostowac na serio to by po prostu zainwestowal w smurfa, latwiej i szybciej by im poszlo
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej: suprim kolezko, a wrzucac screena szydzac ze komus sie boost nie udał (na 100% suprim bedac w lobby z silverami wiedział, że nie da mu goldów tylko le/lem/supreme w przeciwnym), i mieć staty 14 9 to troche słabe

@n__s: a zawołam sobie
  • Odpowiedz
wiedział, że nie da mu goldów tylko le/lem/supreme w przeciwnym


@Jamaican: mogl nie wiedziec ;) zreszta wiesz jak dzialaja rangi w tej grze, nie?

szydzac ze komus sie boost nie udał


gdzie, kiedy, jak? napisałem, że boost się nie udał bo ostatnio w ogóle dowiedziałem się, że tak dobiera aby ludzie nie mogli boostować. ;) sytuacja sprzed tygodnia? http://www.wykop.pl/wpis/17819551/dawno-nie-gralem-w-csa-ale-jak-widac-dobor-rang-w-/

i mieć staty 14 9 to troche słabe


zobacz sobie ping ;)
  • Odpowiedz
@n__s:

coś się boost nie udał


Dla mnie to ewidentne szydzenie z przeciwników.

mogl nie wiedziec ;) zreszta wiesz jak dzialaja rangi w tej grze, nie?


Nie wiem o co chodzi z działaniem rang, ale na tym poziomie ludzie chyba w 99% wiedzą jakie rangi dobierze przy takim lobby

zobacz sobie ping ;)


więc nie mam pojęcia po co wrzuciłeś tego screena, który jest całkowicie normalną rzeczą, szukam czegoś wyjątkowego dlaczego
  • Odpowiedz
coś się boost nie udał

Dla mnie to ewidentne szydzenie z przeciwników.


@Jamaican: miałem napisać, że dziwnie rangi dobrało


Nie wiem o co chodzi z działaniem rang, ale na tym poziomie ludzie chyba w 99% wiedzą jakie rangi dobierze przy takim lobby


@Jamaican: ja np. nigdy nie grałem ze znajomymi z takim poziomem, nie spodziewałbym się, że tak dobierze. ;) jak ja miałem suprime a znajomy mge to dobrało nam
  • Odpowiedz
Nie chce mi się już cytować, ale dziwne ze na suprimie nie wiesz ze jak masz lobby w 4 lub mniej to jakos te rangi bedzie probowalo ladnie dobrac, a jak masz 5premadow to rangi przeciwnikow to beda te kolo najwyzszej rangi od was.

a jednak zacytuje

miałem napisać, że dziwnie rangi dobrało


DOBRAŁO RANGI JAK ZWYKLE

ot, zbieznosc rang nic wiecej


nie do końca wiem o co Ci chodzi ze 'zbieżnością'
  • Odpowiedz