Wpis z mikrobloga

@epi: Niestety talia Scoia'tael i talia Potworów cierpi na małą liczbę kart jaką możesz mieć (nie mają żadnych szpiegów). Kolejnym problemem jest to, że grając kartą np. wampirów możesz oczyścić swoją rękę z 4 czy tam 5 kart na raz. Dlatego te dwie talie strasznie kuleją w porównaniu do Nifgaardu i Królestw Północy.
@Dolan: i z każdym, każdym przeciwnikiem się tak męczysz? :) Korzystasz ze specjalnych zdolności dowódcy? Potrafi uratować tyłek. () Aż sobie dziś pogram i przy okazji zaktualizuję sobie W3 przed dodatkiem.
@yoritomo1610: Ja tam jednak wolę Nilfgard. Ma ogromną liczbę medyków i 3 szpiegów (tak jak KP) plus szpieg elf. Do tego masa kart o sile 10 i przeciwnik zniszczony (i dowódca który bierze kartę ze stosu poległych przeciwnika). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michalo94: Nilfgard nie jest zły, ale szpiedzy mają bardzo dużo punktów, jeśli chodzi o dowódców to jednak wole usunięcie wszystkich efektów pogodowych jedną kartą, dzięki temu mam tylko i wyłącznie te karty, które mi się przydadzą
@yoritomo1610: jeśli ma się kilka kart to pewnie nie, ale jeśli często będzie "przywołanie" wypadało to może to być naprawdę mocne. Zresztą zobaczę, bo póki co nie mam żadnej karty z tej talii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rzuku: Talia potworów OP? Ona jest jest bardzo podatna na karty pogodowe (mało kart z więzią, czy jak to się zwie, to co zwiększa siłę karty za każdą taką samą kartę na polu) i pożogę (wyrzucasz jedną kartę, to lecą wszystkie i zwykle o tej samej sile, idealnie się wystawiają na pożogę), oraz nie mają szpiegów (tego nie trzeba nawet komentować).
@michalo94: dowódca ma takie coś że podwaja liczbę punktów szpiegów, więc na nilfgard jest to dobre rozwiązanie, gorzej z KP, jednak jak widać na obrazku powyżej rzucając jedną kartę czasami masz3 a czasami nawet 5
@Rzuku: w stajnie gdzie odbywało się wesele (z dodatku) po drabince na górę i szukać koło poduszek, jak nie masz karty Olgierta to polecam również wybrać się do Oxnefurtu i przeszukać domek naszej uroczej przyjaciółki :)
@yoritomo1610: z czasem będę zbierał na "Krew i Wino", bo fabułę i większość questów z "Serca z kamienia" poznałem ogrywając nie u siebie. Wiem, że oba dodatki są warte swojej ceny ale niestety #bieda a są też wydatki pierwszej potrzeby ( ͡° ʖ̯ ͡°)