Wpis z mikrobloga

623 567 - 121 = 623 446

23.05 Wybrzeżem część trzecia
Darłowo, Chudaczewo, Pieńkowo, Duninowo, Ustka (gdzie zapomniałem "odpauzować" stravę i 17km psu w dupę), Przewłoka, Wytowno, Redwanki, Machowino, Karzcino, Lubczewo, Wiklino, Żelkowo, Główczyce (obiad), Rzuszce, Pobłocie, Cecenowo, Poraj, Wicko, Charbowo, Steknica, Łeba.

Miałbym Gran Fondo, gdyby nie skleroza. Najlepsze, że jeszcze pytałem @Ilana, czy na pewno włączyła stravę, a sam o tym zapomniałem.

Od Darłowa do Ustki non stop farmy wiatraków, co najpewniej było przyczyną wiatru ciągle przeszkadzającego, a mimo to cięliśmy bardzo dobrze. Zwłaszcza, że to dla nas pierwszy raz robienia setek dzień po dniu.

Tutaj zauważyłem, że po solidnym rozjechaniu i rozgrzaniu mięśni - zwykle po 40tym km, jechało mi się fantastycznie. Jedynie dupa przeszkadzała, ale mięśnie, czy kolana - miód malina.

Tego też dnia było najcieplej i to pomimo mocnego wiatru. Trzy butelki 1,5l wody, od drugiej w kolejności dokupiliśmy cytrynę, żeby nie pić tylko samej wody. Znacznie lepiej gasiła pragnienie.

Trasa sama w sobie mało urozmaicona. Pod koniec więcej stałem na pedłach, niż siedziałem na siodle. ;)

24.05
W Łebie spędziliśmy jeden dzień dodatkowo. Czas wykorzystany na pranie ciuchów i wyczyszczenie zapiaszczonych i zakurzonych napędów. Mieliśmy pójść na ruchome wydmy, ale ostatecznie z tego zrezygnowaliśmy, zostawiając sobie te atrakcje na kiedy indziej. Trochę wolnego czasu spędziliśmy w pięknym ogrodzie, w tym również pijąc poranną kawę. Polecam ten stan.

#rowerowetrojmiasto #rowerowyrownik (nr7) #100km #wykopridleyclub#rowerowyrownik
j.....e - 623 567 - 121 = 623 446

23.05 Wybrzeżem część trzecia
Darłowo, Chudacze...

źródło: comment_tUaWJRMm7ipYFz8Ws2ZEzMAetlXElw03.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz