Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć różne poglądy, przekonania itd, ale zobaczcie w komentarzach http://www.wykop.pl/link/3193493/mamed-chalidow-dotkniety-postawa-kibicow/ pod tym linkiem jaki jest tam festiwal nienawiści, rasizmu i zwykłego chamstwa (wyzwiska, przekleństwa). Ciekawe czy ci komentujący na żywo też takie kozaki. Mi też się nie podobała walka, też uważam, że Czeczeni mają swoje za uszami, ale niektórzy chyba nie wiedzą jaką wartość mają słowa. Już nieraz widziałem takie festiwale w internecie, ale tutaj jakoś mnie wzięło na #przemyslenia. Smutno się to czyta. #ksw #mma #khalidov #uchodzcy, może #feels #przemysleniazdupy
  • 4
  • Odpowiedz
@jojko: Tak jest niestety zawsze. Każda wiadomość gdzie jakiś imigrant/cudzoziemiec/Żyd/inny nabroi/brzydko odniesie się do Polaków/Polski przynosi nie tylko uzasadnioną krytykę ale jest okazją dla szambiarzy, którzy przy tej okazji bezkarnie wylewają swoje ksenofobiczne frustracje. Dla nich to tylko okazja do wyładowania tego, czego normalnie im nie wypada mówić.
Tak jak dla typowych drechów pretekstem do #!$%@? może być wszystko. Ta sama mentalność.
  • Odpowiedz
@jojko: jak ci leb zetna to sie wtedy bedziesz zastanawial. Nie lubie ksw od lat uwazam ze to jest wyrezyserowane. Mammed sztucznie napompowany mistrz. Do ufc nie pojdzie bo male pieniadze. Mi sie wydaje , ze jakby poszedl do ufc to by wpierd*l dostal i mit o niepokonanym by prysl. Piatkowa walka nawet jakby khalidov zostal znokautowany to pewnie 8 tak by wygral. Ale co odpitolil podczas tego hymnu alkaidy to
  • Odpowiedz
też uważam, że Czeczeni mają swoje za uszami, ale niektórzy chyba nie wiedzą jaką wartość mają słowa. Już nieraz widziałem takie festiwale w internecie, ale tutaj jakoś mnie wzięło na #przemyslenia. Smutno się to czyta.


@jojko: Właśnie tacy jak ty są najgorszymi zakałami. Siedzisz w kapciach przez TV i filozofujesz, nie potrafisz zrozumieć że dla ciebie "słowa są mocne" a ich to nawet karabinem ciężko dobić.
Oni mają cię za
  • Odpowiedz