Wpis z mikrobloga

@xrn51: Hm, z tego co wiem to autonomiczny, zdecentralizowany w pełni demokratyczny fundusz inwestycyjny. Ma to sens moim zdaniem przedewszystkim jako eksperyment dający nowe możliwości dla ludzkości :). Uważam że będzie na to duzy hypee, z biegiem czasu będzie o tym na bank głośno w mediach.
@adrix: nie podwazam i autentycznie zycze powodzenia, troche czytałem o DAO i ma to rece i nogi tylko pompa na ETH zrobiła troche za duzo zamieszania i na poczatku moze byc przewartościowane, choć ja się czesto myle
@xrn51: Myślę że w dłuższej perspektywie to będzie korzystna inwestycja, ze względu na to że to prekursor i to z tak rekordowym crowdsale. O tym po prostu musi być głośno w mediach, a to będzie miało wpływ na cenę. Ja w to zainwestowałem średnioterminowo, za kilka tyg/mies. gdy nakręci się pompka medialna to sprzedam :)
@adrix: właśnie sprzedałem moje 100 DAO. Także jest na plus bo kupiłem przy przeliczniku mnożnika = 1 . Także sprzedałem 100 DAO :) kupię jak zejdzie mocno niżej. Ale też nie więcej kupię niż 5000 DAO.