Wpis z mikrobloga

@wodd: Czy to że wandalizm wygrał to dobrze? Że została zniszczona czyjaś praca, a odnowiona z modyfikacjami z obawy przed kolejnymi atakami wandalizmu? Nigdy nie rozumiałam, dlaczego prawaki tak cieszą się, gdy cokolwiek zostaje zniszczone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ZeszytWKratke: odpowiesz mi moze na pytanie dlaczego dzieci malowaly murzynków ciapatków itp skoro zyjemy w homogenicznej Polsce? Mi same białe buźki pasują bo zaprzeczają indoktrynacji dzieci.

odmalowano to w ten sposób bez konsultacji z fundacją.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@ZeszytWKratke: rozumiem. Polskie dzieci bedą wychowywane na pokojowych bezideowych i mało rywalizujących w moemncie kiedy te islamskie będą pałne religijnej nienawiści do białych europejczyków.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Waclaw-Kabel:
@ZeszytWKratke:
Nie spuszczać łomot. Proponuje przesledzić historie ludzkości oraz samą historie zycia na ziemi. Rywalizacja o daną niszę biologiczną jest podstawą rozwoju na tej planecie. Organizmy zywe zawsze rywalizowały i dzieki temu np my się rozwijaliśmy... czy to wojny czy sztuka czy sport. Bez rywalizacji nie ma postępu. Nie mowie o rasizmie. Wy chcecie wszystko spłycić do szarej masy
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Waclaw-Kabel: #!$%@? mózgowe to jest wasza idea obecnego wychowywania dzieciaków jako cipowatych zombie które w przyszlosci mają tolerować wszystko i wszystkich nawet jezeli jego kolega Ahmed z piaskowego państwa #!$%@? kupe w autobusie albo maca koleżankę bez jej zgody- patrz Kolonia
  • Odpowiedz
. By pokazać, że dzieci nie tworzą podziałów ze względu na kolor skóry póki ktoś ich tego nie nauczy.


@ZeszytWKratke:

Ale wiesz, że to kłamstwo ?
Uroczo mający brzmieć dogmat lewicowy, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.
Mit.

Do nabierania naiwnych na ładnie brzmiące bajeczki.

I wszyscy się trzymają za rączki bo dziecko też nie jest agresywne, póki ktoś nie pokaże.
Brakuje tylko pedalskiej tęczy i hymnu unii.
  • Odpowiedz