Wpis z mikrobloga

Jestem z siebie dumny.

Łańcuch wreszcie na nowo złoty (był cały czarny) i wreszcie udało mi się domyć felgę na błysk. Dobre pół roku nie potrafiłem znaleźć na nią sposobu. Wszelakie środki myjące się poddawały, dopiero aktywna piana w atomizerze w proporcjac 300ml do 200ml wody dała radę :)

a i z racji popularnego tematu czikersow.. Moze jutro dojade te widoczne 2mm..
#motocykle #grandtourerr
Stitch - Jestem z siebie dumny.

Łańcuch wreszcie na nowo złoty (był cały czarny) i...

źródło: comment_0rTG4I7wSMRGEE8RZBpChNCOEUR5NX4N.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Stitch: Gdyby ktoś go tam wsypał to by sie przyczynił. Ty weź sie przeleć po okolicznych piaskownicach bo Cię dzieciarnia w koszty wpuszcza. Albo może Ty za często piaskownice odwiedzasz, zmień kumpli na starszych aboco. Nie, na mnie nie, zacząłbyś mi mówić w realu proszę starszego pana. Gx
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gixaar: przez wycieczki osobiste nie chce mi sie strzepic ryja, to napisze tylko. Skoncz #!$%@?, bo moze i wiedze na wiele tematow masz, ale teraz to #!$%@?. Czekam na jakis pseudo smieszny komentarz. Zacznij sie interesowac stuntem, eksploatacja tam. Wiele #!$%@? jest weryfikowane w moment :) nie dbasz o naped, zegnasz sie w nim w ciagu 3 miesiecy, dlatego kazdy stunter lancuch ma na błysk i zawsze nasmarowany :)

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@needmoney: Wiesz co, szukalem roznych preparatow. Od ultramytu po rozne inne. I zawsze zostawialy zmatowiala felge, teraz sprobowalem aktywnej piany, ktora mam do auta w proporcjach 300ml active foam k2 do 200ml wody. Wszystko w atomizerze. I wreszcie pomoglo. Po wielu próbach
  • Odpowiedz
@Stitch: aktywna piana jest spoko, nawet bez myjki ciśnieniowej, nie wiem co w tym jest, ale żre brudy jak (tu wstawić niesmaczny dowcip o głodujących somalijskich dzieciach). A z pędzelków to się nie śmiej, nafta świetlna + pędzelek robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stitch: Żaden pseudo śmieszny albo nawet śmieszny komentarz nie będzie śmieszniejszy od stuntera czyszczącego łańcuch z "piasku" bo inaczej mu po 3 miesiącach napęd jenbie. Wiesz czemu #!$%@?? Bo patelniowa tylna vs standardowa przednia #!$%@? niemożebny moment na rolki. Lekkobieżny racing przez to że jest tańszy bo nie ma uszczelnień by im tyle samo wytrzymał. X ring jest po to żeby smarowanie nie wypływało a nie po to żeby piasek
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Gixaar powiem tak, nie pierwszy raz wykazujesz sie ignorancja. Powiem Ci protipa, w modzie teraz jest uczenie sie na serii, badz na jak najmniejszej patelni. Ale pozjadales rozumy i szukasz zaczepki i przyklasku. Co jest z Toba Gixar, czegos Ci brakuje? ;) To moj ostatni post w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Gixaar: @Stitch: Nie wiem czy to dobry przykład, ale 525ZVMX w Transalpie zrobił 20kkm na olejarce i dopiero raz go naciągnąłem, 2 tysiące kilometrów temu.
Kropla pilarolu co 40 sekund na tylną zębatkę, potem odśrodkowo na łańcuch.
  • Odpowiedz