Wpis z mikrobloga

Mireczki, pora na moje #chwalesie . Mój pierwszy poważny zegarek i od razu automat rodem z Japonii :-) dojrzewalem do tego modelu prawie rok, w tym czasie nie znalazłem nic co by mnie bardziej urzekło z tej półki cenowej. W związku z moim wyborem #rozowypasek sprawił mi taki prezent urodzinowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Trzymajcie kciuki by dobrze odliczal czas i nosił się ze mną na zawsze :-)
Pewnie będę badał odchylki jakie robi w ciągu doby więc jak ktoś chce podsumowanie to wołać. Ja tymczasem wzywam słuszne tagi #zegarki #zegarkiboners #watchboners
Pobierz genvi - Mireczki, pora na moje #chwalesie . Mój pierwszy poważny zegarek i od razu au...
źródło: comment_JrUv8aDdwNybb0TFtW7KDPrS7UurTU30.jpg
  • 13
@dGustator: na razie będzie kajdan :-) luźno się ubieram więc pasek mógłby troszkę nie pasować. Ale jestem w trakcie zmiany garderoby, zapewne też i pasek w tedy będzie pasował. Czujesz jakiś konkretny pasek który dobrze by towarzyszył temu zagarkowi?
@tranc: tak wiem, jestem ciekaw jaka odchylka będzie na początku a jaka po "ułożeniu" się mechanizmu. Niektórzy uzyskują całkiem przyjemne dokładności...
@MasterOfDisaster7: miałem na oku ebay od Japończyka i wyszloby parę zielonych taniej ale musiałbym się modlić do matki boskiej bezvatowskiej :-) w Polsce nic nie widziałem do tego poniedziałku, z nudów wszedłem na pewien portal aukcyjny i się znalazł u pewnego zegarmistrza z Płocka