Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dłuższy czas zastanawiam się nad zmianą swojego bardzo starego telefonu LG, na jakiś telefonik, ja się zdecydowałem na #redminote3pro, ale mam kilka pytań, chciałbym zamówić go z #ibuygou bo słyszałem, z wielu wpisów, że to legitny i jeden z lepszych sklepow z #chinskiecuda, jaki jest najlepszy Rom według was dla niego i czy lepiej instalować Rom na zablokowany czy odblokowanym? Jakie szkoły kupić i case czy na #aliexpress czy lepiej w jakims innym sklepie? Jak tam trzyma bateria, bo słyszałem, że jest ekstra?
Drugi temacie to chciałbym kupić #rozowypasek telefon tak myślę do 130-150 dolców i jaki wybrać tutaj najważniejsze jest dobry aparat, dużo pamięci wewnętrznej i żeby był szybki i wystarczy 5", myślałem żeby jej kupić xiaomi mi4 ale Mirki znajdą coś może lepszego i też w tych pieniądzach i żeby nie trzeba było bawić się w zmienię Romu najlepiej jakby zamawiać też na ibuygou.
Z góry dzięki za wszystkie komentarze, miłego dnia miseczki

#xiaomi #telefony #android #kupujzwykopem #pirzu
  • 10
  • Odpowiedz
@Galanek9: Uno ibuygou ma różne ficzery, ale tanio nie jest. Jutro na aliexpress powinna być promocja -15% cashback z planetplus i wtedy masz goldwaya i top-one. U topone wychodzi 235-245$ z DHL i gwarancją braku vatu. Ten DHL idzie 1,5-2 tygodnie, ale top dorzuca gratisy ( ͡ ͜ʖ ͡). Goldway miał ubezpieczenie od vatu wynoszące 5% bodajże, ale nie wiem czy to jeszcze działa. W
  • Odpowiedz
@Galanek9: #ibuygou dobry wybór. Dodatkowo jest dostępny kupon na -$25 co obniża cenę do $205 za Redmi Note 3 Pro. Case = Nillkin Frosted, szkło = Mocolo lub Nillkin Amazing H+. Smartfon wyciąga SOT na poziomie 8-10 godzin. Różowemu kup Mi4 chce większą wydajność i lepszy aparat lub Redmi 3/Pro, jeśli chce długo na nim działać.

Kupuj telefony osobno, gdyż przy jednym zamówieniu można użyć jednego kuponu. Kupony
  • Odpowiedz
@Transhumanista: ceny z Ibuygou na chwilę obecną: Redmi Note 3 = $183.99, Redmi Note 3 Pro = $220.00. Cenę Pro można obniżyć jeszcze kodem.
W obu modelach (chyba) plecy są metalowe oprócz, dwóch plastikowych wstawek na górze i dole.
  • Odpowiedz