Wpis z mikrobloga

Drodzy Słuchacze i Słuchaczki
W związku z tym wpisem na mirko wypadałoby zająć stanowisko w sprawie. Tym bardziej że jest przedstawione tylko z jednej perspektywy.

Radio przechodzi wewnetrzną metamorfozę która ma na celu podwyzszyć standardy audycji jak i całego radia.

Dzisiaj zostały nakreślone nowe ramy współpracy między prezenterami jak i osobami siędzącymi bardziej na zapleczu. Nie wszystkim te zmiany odpowiadały więc zdecydowały się na odejście z ekipy. Indywidualność jakkolwiek wskazana podczas prowadzenia audycji niekoniecznie dobrze wpływa na prace w grupie. Wystarczyło wykazać odrobinę chęci do współpracy a nie stawiać się okoniem na wszelkie zmiany i prośby które nie wymagały dużego wysiłku a odrobinę dobrej woli.
Radio ma zamiar piąć się do góry i podnosić swój poziom. Do tego wymagane są pewne regulacje i postanowienia. Jak widać nie wszystkim to odpowiada. Trudno.
RWM FM nie ma zamiaru się zamykać z powodu odejścia dwójki, trójki prezenterów bo na dzień dzisiejsz jest jeszcze 14 osób które zgadzają się na nowo postawione standardy i chce robić wszystko z pasją i zaangażowaniem.

Od samegu poczatku była garstka ludzi która projektowi życzyła źle i teraz mają swoje święto. To grono zapewne teraz się powiększy - trudno. Aby być lubianym muszą znaleźć się osoby które nas nie lubią.
Jest afera, osoby nieprzychylne mogą sobie ulżyć i się odgrażać. Czas zweryfikuje która strona miała rację.

Kwatera główna RWM FM
Jej przewodniczący to @beroslaw - używajcie sobie do woli

#rwmfm
  • 44
@Pertaseth: To są już sprawy wewnętrzne które będą publikowane na łamach Radia. Chcemy grać lepiej i oferować nowe mozliwości. Lepiej nie zawsze znaczy więcej. Jest wiele pomysłów na całe Radio aby ruszyć do przodu i zaoferować słuchaczom np. konkursy. Ale aby te pomysły zostały wprowadzone najpierw trzeba je omówić i przedyskutować. Z podejściem "Ja nie będę bo nie na to się umawiałem/am - gram swoje audycje dajcie mi spokój " nie
@rwmfm: czyli co? Dążycie by stać się nijakim jak stacje komercyjne? Gdzie każda audycja jest identyczna do poprzedniej z tymi samymi utworami i tymi samymi sucharami przeznaczonymi dla januszy i grażyn? Siłą wykop radia był inwidualizm każdego z prowadzących z ich gustami i zasadami. "Robisz to co chcesz dopóty dopóki jest to zgodne z linią partii" szybko sprawi że audycje będziecie robić głównie dla siebie. No i ta tragiczna korpo nowomowa
@rwmfm: nie bądź śmieszny o jakich standardach mówisz o jakich regulacjach, @krukwbieli grała najwięcej na tym radio i z tego co słyszałem i widziałem nikomu nie wchodziła w drogę, była miła i starała się, jednak są ludzie zawistni i za okruch atencji daliby się w oko wy...ać. Rób sobie dalej te regulacje i rozwijaj skrzydła tylko pamiętaj chłopcze, kto wysoko leci ten też z większym hukiem spada.
@rwmfm: a nie jest tak ze jak komus sie audycja nie podoba to jej nie slucha? jesli jedne audycje beda mialy wysoki poziom to beda mialy duzo gosci, a jak inne beda mialy slaby poziom to beda mialy malo gosci. niech wolny rynek zadecyduje, a nie odgorne regulacje. z tym ze mleko sie rozlalo i niesmak pozostanie coby sie nei dzialo. kazdy ma jakies zdanie, moje jest takie ze robicie bardzo
@bluehawaii91: już niedługo mam nadzieję i ja Cię czymś dobrym zaskoczę :d! Póki co zostaje ostatni coldwave w archiwum jeśli nie byłeś na audycji.

@RUNDMC: to są wewnętrzne sprawy radia w które nikt nie powinien wtykać nosa. śmieszne to jest to, że tak ciężko zaakceptować niektórym że osoba która PŁACI na utrzymanie radia wymaga minimum od prezenterów. tym minimum jest nie tylko granie w miarę możliwości ale i komunikacja z
@szare2: pozwól że przez szacunek do Twojej osoby nie będę tego szeroko komentował, wiem dobrze o co poszło,a @krukwbieli znam długo i nie z wykopu, doskonale znam powód odejścia prezenterki. Niech tak zostanie i nie będę dalej rozwijał tematu. Z drugie strony dziwię się, że osoby które niby kochają jazz mogą być w pewnym sensie podłe i chamskie. Z resztą nie powinno mnie to dziwić, tyle co już widziałem w życiu..............
@Golibroda: raz za razem powtarzamy - nie mamy nic do tego kto jaki klimat wybiera na swoich audycjach. Problem pojawia się wtedy, kiedy prezenter odmawia jakiejkolwiek współpracy, mówiąc, że "nie życzy sobie kontaktu z innymi prezenterami" - a tak niestety tu się wydarzyło. Jesteśmy ekipą i musimy działać jak ekipa.
@somatotropina: Skoro mnie już cytujesz - Po co mi kontakty z takimi prezenterami jak TY???????? W życiu takich ludzi obok siebie obym nie miała, ale na tym radiu są jeszcze wartościowi prezenterzy a Ty im nigdy nie dorównasz i wyobraź sobie,że nie mam problemu z komunikacją z Nimi !
@RUNDMC: jeżeli mnie wywołujesz do odpowiedzi - rozmowę z Krukiem zaczęłam od prośby (identyczna została skierowana do wszystkich prezenterów), wybrała zignorowanie jej, pokazała jak bardzo ma gdzieś to, co robimy "poza anteną" żeby to radio stanęło na nogi. A co do podłości i chamstwa: to ja usłyszałam, że powinnam zająć się innymi sprawami i że mi się w głowie poprzewracało, a podobnych epitetów w moją stronę było więcej. Ale trudno, Ciebie
@somatotropina: wyobraź sobie, że mam ksero tych wszystkich rozmów i mogę się zainteresowanym tym okazać mimo ze to niby są privy ciekawa jestem jak by zareagowali słuchacze i prezenterzy po przeczytaniu tego co do mnie piszesz i jak. Jak myślisz ?