Wpis z mikrobloga

POŻEGNANIE!!!

Miałam tyle pomysłów audycji które chciałam dla Was zagrać… niestety nie będzie mi to już dane nie tu. Nie będę owijała w bawełnę powód jest prosty moje widzenie radia jest inne od prowadzących to radio, jestem indywidualistką nie chętnie biorę udział w dyskusjach i forach. Lubię prowadzić audycje i myślałam, ze to wystarczy by istnieć na radiu jednak jest inaczej nasze drogi z radiem się rozmijają nie potrafię znaleźć wspólnego języka z prowadzącymi to radio hmm tak naprawdę to już się pogubiłam w tym kto tu zarządza i to jest główny problem.

Ludzie się zmieniają uderza im woda sodowa do głów… Nie jestem już mile widzianą prezenterką na tym radiu nie zadajcie pytań bo szkoda sobie język strzępić na odpowiedzi ! Podobno „jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one” czyli jeśli ktoś wejdzie w jakieś towarzystwo, powinien upodobnić się (dostosować się) do niego, aby nie narazić się na przykrą lub nawet niebezpieczną sytuację – i tu się pojawia niespodzianka bo ja nie jestem wroną tylko Krukiem!

Należą się Wam wszystkim przeprosiny za ta sytuacje i podziękowania szczególnie słuchaczkom i słuchaczom, tym wszystkim którzy przychodzili posłuchać audycji #kruczanki - Kawa , #krukwapieli i #chilloutu , tym którzy mi pomagali mi wybierać tematy audycji i tym którzy tworzyli ze mną audycje podsyłając mi propozycje muzyczne. Dziękuje za wpisanie się do mnie na spamlisty: @byju @Dyzion @Dork @posuck @Riva @TenebrosuS @brother_louie @TheSjz3 @wielka_glowwa @bluehawaii91 @Golibroda @Kazuo @Cinoski @2906518 @Tercolio @Zasillacz13 @pasiaty @lizardking_21 @laza @printf @oscilloscope @M_M_W @sortris @JestemZSosnowca @Remembermynamecam @vesterr @Pangur_Ban @aaarrrlll @JacobUniverse @Dr-Livingstone @Mugshot @gustawny @99problems @Zacz @KontoBezNicku @Horpyna88 @Nooamda @leworwel @Stopa_Stefana @SzalonyNick @szafiarkazszafy @TrastMiAjmGonaBiEnInginier @RUNDMC @Lukassz @SynGromu @pzn @Trzesidzida @MojHonorToWiernosc @TySzafa @egocentryk

Dziękuje też wszystkim prezenterom Radia Wolne Mirko Fm za każdą udzieloną mi pomoc szczególnie na początku gdy byłam zielonką! Dziękuje @beroslaw za przyjęcie mnie do radia i możliwość spełniania swoich marzeń i rozwijania się jako prezenterka nie dziękuje jednak za to jak mnie pożegnał . Źle się dzieje na tym radiu bardzo źle, ale jeszcze są tu prezenterzy którzy zasługują na Waszą uwagę! Bawcie się dobrze i słuchajcie muzyki! #teledysk #muzyka #radio #rwmfm

"To jest radiowa orchidea, posłuchaj i płacz
Dla wszystkich innych, którzy cierpią i umierają
To jest radiowa orchidea, posłuchaj i płacz
Obudź swoje samotne serce i pozwól mu odlecieć"
Krukwbieli - POŻEGNANIE!!!

Miałam tyle pomysłów audycji które chciałam dla Was zag...
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krukwbieli Aż żałuję, że nie miałem ostatnio czasu wpaść na jedną z Twoich audycji, nawet w nieprzeczytanych powiadomieniach mam jeszcze info o kilku ostatnich () Szkoda, bardzo miło się słuchało i heheszkowało na czacie albo przez panel pozdrowień :(
  • Odpowiedz