Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam relacji friendswithbenefits w okolicy Piły. Dziewczyna szuka dziewczyny. Najlepiej polub ten post, a ja się odezwę.

#seks #tfwnogf #pila #pila #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 30
@stara_zocha: popytaj ale zwykle do takich miejsc nie wejdziesz z ulicy, trzeba mieć zaproszenie. Dziwię się że o tym opowiadają tak na luzie. Jakbyś coś wiedziała daj znać, kiedyś starałem się dostać na Pomorzu do czegoś takiego, ale bez szczęścia. Od razu może powiem nie obeznanym że jak chcecie poruchac to roksa wychodzi kilka razy taniej.
@efem: z tego co sie orientuje, to gwarancja wejscia jest osoba, ktora cie poleci i portfel-stawki zaczynaja sie od kilkuset euro. Ale np. Ustawiasz sie na takie spotkanie dwuetapowo. Najpierw niczym spotkanie biznesowe:czego oczekujesz, ile mozesz zaplacic, jakie sa fantazje bla bla bla i dopiero za drugim razem historia wlasciwa. Akurat ten maly dewiant uczestniczacy to przyjaciel rodziny, szybko mu sie jezyk rozwiazuje. Wiem tez jedno... Dla mnie maly mindfuck. Maja
@stara_zocha: to by się zgadzało, potrzebny jest kontakt, który teoretycznie wprowadza jedynie godnych zaufania ludzi. Klauzula poufności właśnie brzmi bardzo dobrze, dlatego też dziwię się, że ktoś ją tak łatwo łamie. I cena też odsiewa sebków od... programistów :D
@stara_zocha: @efem: jak sie nad tym dzis zastanowiłam, to w sumie rozumiem - niektórych moze kręcić fakt, ze tyle za to płaci, ze trzeba byc wtajemniczonym i cała otoczka zabawy :)
Najtaniej jest na tinderze, bo za darmo :D