Wpis z mikrobloga

Z czystej ciekawości obejrzałem wczorajsze Raw i przyznaję, że WWE po raz kolejny załamało mnie bookingiem.
Generalnie nie robiłem sobie nadziei na face'owego Rollinsa - jakiś czas temu czytałem newsa, że kreatywni zostawią go heelem, bo i tak mają już za dużo pozytywnych postaci w rosterze (co jest w rzeczywistości zwykłą wymówką - wszyscy dobrze wiemy, że face'owy Seth skradłby spotlight Romana, a to jest nie na rękę Vince'owi). Ale łudziłem się, że po długiej przerwie spowodowanej kontuzją nowy, dopakowany Architect zmieni trochę nastawienie i stanie się odważny, gotów stawić czoła Romanowi. A gdzie tam, zaraz uciekł z ringu! Cipoheelowania ciąg dalszy. Pewnie dostanie #!$%@? od Romana a potem pójdzie na Authority - wskazuje na to segment ze Stephanie.
Jericho poskładał Crewsa. Coś mi mówi że ten gość za wiele w fedce nie osiągnie, jego gimmick "wiecznie uśmiechniętego Murzyna" mógł się sprawdzać w NXT, ale nie w głównym rosterze. Tak samo Corbin. Obaj panowie są mocno nijacy.
W kontraście z nimi stoją Enzo & Cass. Widać, że czują się na Raw jak ryby w wodzie.
Segment z Flairówną i jej tatą dał mi raka, kolejna drama, Charlotte zupełnie z dupy atakuje starego, #!$%@? Ric płacze jak dziecko, a wszystko tylko po to, by usunąć go z telewizji ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie no, seems legit, widocznie obecna mistrzyni ma osobowość borderline i nagle jej #!$%@?ło.
No i zgrzyt na linii Styles - Gallows & Anderson. Bullet Club 4 life? Chyba nie dla AJ'a ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem jak to jest, że WWE zawsze musi coś #!$%@?ć, w tym przypadku zajebisty motyw ściągnięty z NJPW. Phenomenal nagle zlewa swoich braci, bo mu przeszkadzajo XD Żeby jeszcze ingerowali w jego walkę z Owensem, ale nie, KO czysto wygrywa ze Stylesem, fenomenalny po #!$%@?.
Z plusów - skład MITB wygląda naprawdę solidnie, to może być jedno z najlepszych starć o walizkę w historii. Zobaczymy kto jeszcze dojdzie.
#wrestling #wwe #raw
  • 1