Wpis z mikrobloga

@pavel202: Ze jak ludzie pisza nie wymaga wkladu finansowego, przerzutki ustawione wszystko nasmarowane to jest dokladnie na odwrot. Ale oprocz tego sprzecior zajebisty, ale ja za 5tys chcialbym jednak dotknac przed zakupem.
  • Odpowiedz
@pavel202: sprzecior fajny. Zwroc uwage na kola (zwlaszcza piasty), bo american classic to niezbyt czesty widok. Rzuc okiem na miejsce gdzie styka sie widelec z rama, tam na zdjeciu nie wyglada to zachecajaco. Wyglada jak rdza(?) a to full carbon.
  • Odpowiedz
@pavel202: tag #kolarstwo odnosi się do sportu, tag #szosa do spraw technicznych itp.

@Olibass: bym dodał, że american classic to potencjalny spory problem gdy zajdzie potrzeba wymiany łożysk. to nie rdza, a zwykły brud, który zawsze wychodzi w tym miejscu.
  • Odpowiedz
@pavel202: Czy tocza sie ladnie i cicho, czy nie ma bicia (scentrowane), ale okazac sie moze wszystko na serwisie. Proponowalbym kupno bez kol, a za roznice w cenie sprawic sobie cos bardziej popularnego - dt swiss, mavic, jakies FF.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olibass nie wiem czy będzie możliwość kupna bez kół, ale coś spróbuję popatrzeć, może coś zobacze lub usłyszę. Mam nadzieję, że będzie dobry i będzie z nim wszystko w porządku. Na czym polega trudność przy wymianie łożysk w tych kołach?
  • Odpowiedz
@pavel202: Nie wiem jakie oni stosuja lozyska, ale pewnie w ogole czesci sa trudno dostepne. Musialbys popytac swoj lokalny serwis czy nie beda mieli z takimi kolami problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olibass Rower jest genialny, żadnych pęknięć, kilka rys, w dwóch miejscach lekko odpryśnięty lakier (tam gdzie styka się ze stojakiem). Piasty chodzą idealnie, koła ważą 1340 gram około. Niestety nie dogadaliśmy się finansowo czego bardzi żałuję. Mam nadzieję, że uda się to jednak jakoś załatwić.
  • Odpowiedz
@pavel202: nie boj nic. jak ja swojego felta f5 kupowalem, to wisial dlugo dlugo i takie same mysli mialem, ze nowy, ze fajna cena, ze carbon to sie rzuca na niego. Przynajmniej bedziesz mial czas rzucic okiem na ta oferte jak juz emocje opadna, na spokojnie, bo kupowanie w emocjach to tez nie najlepsze wyjscie:)
  • Odpowiedz