Wpis z mikrobloga

Człowiek się tu stara, opisuje ostatnie 10 lat swojego życia a tutaj zarzucają Tobie zarzutki czy inne tego typu gówno.
Oczywiście, miejsca, imiona czy marki zegarków #pdk są zmienione z wiadomych przyczyn ale gówno, które tutaj wrzucam w 95% jest prawdziwe i nie koloryzowane. Właśnie siedzę nad listą kobiet z którymi spałem i staram sobie przypomnieć inne sytuacje intymne, które mogłyby kogoś zainteresować bądź etapy mojego życia, które mogłyby kogoś zmotywować do prób podjęcia ryzyka w celu przeżycia nawet najmniejszej przygody i nie mam tutaj na myśli wyłącznie przelotnego seksu. Wielu 19 latków zaczyna niedługo wakacje więc apeluje, nie zmarnujcie ich, pojedźcie na stopa na woodstock, do pracy nad morze, po prostu ruszcie tyłki abyście nie zostali kolejnymi heheh mirkami, marnującymi życie na siedzeniu przed monitorem.
Jeżeli jednak już się zapuściliście, to gwarantuje, że zmieniając odrobinę nawyki żywieniowe i przy nawet 15-30 minutach cardio przed monitorem dziennie, już w lipcu będziecie czuli się atrakcyjniejsi i pewniejsi siebie co da Wam motywację aby wyruszyć z domu.
Przypominam jak wyglądały moje wakacje po #matura
http://www.wykop.pl/wpis/15696373/kolejny-epizod-z-zyciegonzo-troszeczke-namieszam-j/
#zyciegonzo #stulejacontent #przegryw #wakacje
  • 1
  • Odpowiedz
@Gonzo123: Łatwiej jest siedzieć przed kompem, narzekać i szkalować innych. Po prostu szczęście wymaga wysiłku, dla niektórych to za dużo.

Pisz dalej, masz zarąbistą rękę do tego typu opowieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz