Wpis z mikrobloga

  • 75
Przed chwilą na wrocławskiej dokonałem obywatelskiej interwencji. Żul zaczął sikać na ulicę i jako jedyny zwróciłem mu uwagę. Zaczął się awanturowac, to go chwyciłem, posadzilem i zadzwoniłem po policję. Zaczął się odgrazac, że mi #!$%@? i zaczął uciekać. Musiałem go "obezwladnic na tyle, na ile pozwala mi moje mizerne 70 kg ciało. Ludzie zero #!$%@? reakcji. Nic. Tylko się gapia. Wszystkim przeszkadza żulernia, ale nikt nie reaguje. Wiecie co ludzie - #!$%@? wam w serce. Skoro nikt nie reaguje, to zaslugujecie na miasto w szczochach i gównie. Nie na waszym robi syf, to wszystko spoko, nie? Za każdy brak reakcji przy naruszaniu porządku powinien dochodzić kilogram kupy przed drzwiami od domu. Musiałem się wyzalic, teraz czekam na hejty :*
#poznan #gorzkoezale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avvar: no tak, bo każdy będzie się szarpał z żulem i nie ma nic innego do roboty. Żul cię przypadkiem zadrapie do krwi, wda się zakażenie może jakieś, bo żul może był zarażony czymś i byś miał wtedy #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@avvar: tak #!$%@?, już lecę łapać osranego żula XD to nic, że jadę do pracy/na uczelnię i przez kilka godzin będę #!$%@?ł żulem. ważne, że złapałem tego #!$%@? na gorącym uczynku!
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kibellos: lepiej, żeby całe miasto #!$%@?ło zulem, nie? I to jest #!$%@? powód, z którego w tym kraju nie będzie normalnie. "nie moja sprawa, nie chce mi się, a co się będę narazal". Jak lubisz zapach szczochów na ulicy to współczuję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@csmrex: są czasami rzeczy, na które trzeba reagować ( ͡° ͜ʖ ͡°) może w sumie masz rację, najlepiej wszystko mieć w dupie, bo costam. #!$%@?, że będzie burdel ale co mam sobie rączki brudzic. Mam nadzieję, że ktoś pomysli tak samo, gdy ktoś będzie naruszal Twoja własność
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@csmrex: ale #!$%@? z tym zdrowiem, nawet mi Cie nie żal. Nie wychodz z domu, bo na poręczy w tramwaju mogą być bakterie.. Zasługujesz na taką przestrzeń publiczba na jaką dajesz przyzwolenie.
  • Odpowiedz
@csmrex: nawiązaując do twojego komentarza. miałem kiedyś jakieś zajęcia z pierwszej pomocy czy coś. ziomek opowiadał jak ktoś tam z jego znajomych udzielił pierwszej pomocy jakiemuś pijaczkowi koło okrąglaka. jakaś krew z nosa czy coś. później okazało się że ten pijaczek jest nosicielem wirusa hiv ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc do takich tylko i wyłącznie z odzieżo ochronno i rękawicami
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@csmrex: będę, bo nienawidzę tego, że tak zajebiste miasto jak Poznań jest obszczane, obrzygane i miejscami obsrane przez żuli. Smuci mnie tylko jedno - że zyskasz na tym też Ty, któremu to nie przeszkadza :/
  • Odpowiedz
@avvar: masz od tego odpowiednie służby ( ͡º ͜ʖ͡º) jak straż miejska ma #!$%@? na takich żuli i przechodzi obok nich, mając ich w dupie to ja nie będę samemu z nimi walczył.
W ogóle to na wrocławskiej to są zajebiści i kulturalni żule, kiedyś jakiś żul podchodził do ludzi, którzy kupowali bilety i oczywiście gadka żeby dać złotówkę, do tego jakiś narkoman, bo ręce
  • Odpowiedz
@Cheater: przez takich ułomów jak Ty ten kraj nigdy nie będzie normalnym, kulturalnym i czystym miejscem. Nie reagując dajesz przyzwolenie. Każdy by chciał mieć czyściutko na ulicach, ale jak przychodzi co do czego to nie ma komu zareagować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cheater: co z tego, że nie zapłaci mandatu? Jak ich będzie policja #!$%@?ć w kółko to się wyniosą. Niedawno było wykopalisko o żulach we Wrocławiu i tam wszyscy psioczyli, że olaboga, Policja nic nie robi, że jak tam można, żeby żule w centrum miasta, jaki syf. A jak ktoś coś robi, to jest "nie wierzę, że nie trollujesz". Idź pan w #!$%@?, serio. Fajnie nie jest? No to się pochwal,
  • Odpowiedz