Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, możecie mi pomóc z testowaniem #zenge na #mac i #linux?
Właśnie wydaje update builda #gry na #steam i chciałbym Was prosić o pomoc przy sprawdzeniu czy wszystko działa na tych systemach.

Zapodam pare kluczy tylko odezwijcie się w komentarzach.

Jeśli gra będzie działać to zrobię małe #rozdajo kluczy do gry dla zainteresowanych.

Zenge na Steam

Z góry dzięki i pozdrawiam.
Chomiczek
omx - Siema mireczki, możecie mi pomóc z testowaniem #Zenge na #mac i #linux?
Właśni...

źródło: comment_e3e0GN0mhya1wb2lg97n5puzlNNPqmzi.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@carlo497: miałem to samo zaraz po zainstalowaniu. Wyłączyłem całkowicie Steama to włączyłem ponownie i gra uruchamia się normalnie.
@omx: Nie ustawiasz przypadkiem jakichś zmiennych środowiskowych przy instalacji, których Steam od razu nie widzi?
  • Odpowiedz
@RARvolt: w panelu steama musialem jeszcze podac mu sciezki do plikow wykonywalnych, schowanych w czelusciach zakladek. strasznie to tam #!$%@? nieintuicyjne niestety :( ciesze sie ze dziala!
  • Odpowiedz
@RARvolt: hmmm, bardzo dziwne. to juz chyba jakies linuxowe jaja, bo na pc i wszedzie dziala prawidlowo. pomysle co z tym zrobic jak wroce z tripa, bo to jakis grubszy temat chyba :/ ale bardzo dziekuje za zgloszenie i testy!
  • Odpowiedz
@omx: Wydaje się poprawnie wykrywać xrandr, ale nie wiem jak on doliczył się 4 ekranów...

displaymanager : xrandr version warning. 1.4
client has 4 screens
displaymanager screen (0)(eDP1): 1920 x 1080
displaymanager screen (1)(VGA1): 1280
  • Odpowiedz
@omx: jeżeli to możliwe to pomoc ułatwiłyby symbole debugowania w aplikacji. Odpaliłem grę na szybko przez gdb. Gra tworzy 26 wątków. Wątek 3 dostaje sygnał SIGPWR, co nie wydaje się normalne bo ten sygnał jest wysyłany przy problemach z zasilaniem. Nie wiem. Może Mono nie lubi GDB ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RARvolt: hmm :) Panie, ja tu tylko sprzatam. klepie gre, klikam build, unity ogarnia reszte. ile tworzy watkow i czy dzwoni po straz pozarna jest juz poza moją kontrolą :D
  • Odpowiedz
@omx: ano ja właśnie jestem całkiem z drugiej strony. Piszę programy narzędziowe do linuxa i niskopoziomowo w C mikrokontrolery i inne ESP8266 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz