Wpis z mikrobloga

1. Podbij cały świat siłą. Morduj bez opamiętania.
2. Wydymaj wszystkie kolonie bez reszty, rabuj, zagarnij cały kapitał, buduj bogactwo na pracy podbitych, instaluj własną władzę na wydymanych terytoriach.
3. NA swoim podwórku dymaj chłopów, niech Ci pańszczyzne walą i stawiają pałace siłą ich rąk.
4. Doznaj moralnej refleksji że może źle robiłeś (nie tyczy się oczywiście prawoskrętnych, silniejszy ma dymać i każdy się łudzi że jest tym silniejszym w sensie wykopek, syn robociarzy patrzy - O #!$%@? mam tak samo białą skóre jak konkwistadorzy, jestem zajebistym zdobywcą, podbojnikiem świata xD)
5. Zrezygnuj z kolonii i niewolnictwa.
6. Masz kapitał, teraz możesz głosić wolny rynek na całym świecie, niech cały świat z tobą UCZCIWIE konkuruje xD Tak jak syn robola z córką kulczyka o wakat prezesa Orlenu :-)
7. BIAŁY PROFIT, white rower.

Jak czytam o arystokratach to mi się gilotyna w kieszeni otwiera.

#polityka #neuropa #protip
U.....z - 1. Podbij cały świat siłą. Morduj bez opamiętania.
2. Wydymaj wszystkie ko...

źródło: comment_uoAcmNrQCsomx5gN6TewWSgqPAUGI7gL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KornelKarolKokuszewski:

Co? Natywni amerykanie nie podbijali się nawzajem? Azjaci nie toczyli wojen o teren i zasoby między sobą? A no tak, tylko biały człowiek winny za to że robiło to samo co wszyscy inni i był w tym lepszy.

równie dobrze można powiedzieć, że biednych nazistów piętnuje się tylko dlatego, że byli lepsi w tym co robili, a przecież wszyscy zabijali

bez sensu
  • Odpowiedz
@Udowodnij_albo_zamilcz: Przypomnijmy:

Kolonizatorowi nie wystarcza fizyczne ograniczenie — za pomocą policji i wojska — przestrzeni skolonizowanego. Kolonizator czyniąc ze skolonizowanego kwintesencję zła podkreśla totalny charakter wyzysku kolonialnego. Nie wystarcza mu odmawianie społeczności skolonizowanej jakichkolwiek wartości. Nie zadowala się stwierdzeniem, że wartości opuściły lub lepiej jeszcze — nigdy nie były obecne w skolonizowanym świecie. Tubylec — według kolonizatora — to osobnik całkowicie amoralny; obcy wszelkim normom, negujący wartości. Jest on — trzeba
  • Odpowiedz
@KornelKarolKokuszewski:

Komuniści zabili wielokrotnie więcej ludzi niż naziści.

rządzili wielokrotnie dłużej i na wielokrotnie większym terenie, a swoją drogą kapitaliści zabili wielokrotnie więcej ludzi niż komuniści (i to nawet jak się uwzględni czas )
  • Odpowiedz