Wpis z mikrobloga

@Fizyk_kwantowy: A pamiętasz przez jakiego kuriera? Ja znalazłem na allegro aukcję z kurierem DHL, mi się wydaje że to jeden z porządniejszych (DPD i 7 omijam łukiem), co sądzisz?
@MG66: u mnie dpd dowiózł mi telewizor w całości . Mi się chyba poszczęściło z kurierem na moim rejonie , zawsze się uprze żeby dostarczyć paczkę .A Dpd chyba wchłonęło siódemkę teraz
@MG66: Często do sklepów sprzęt jest dostarczany przez kurierów. Fabryczne opakowanie zabezpiecza produkty podczas transportu. Śmiało kupuj, wszystko będzie dobrze.
@MG66: bardzo często OleOle ma lepsze ceny. Kwestia logistyki. OleOle nie utrzymuje sklepów fizycznych, ma mniej pracowników (np. dostawy z OleOle są realizowane przez dostawców z RTV Euro AGD), więc można zejść z ceny.
@Peter_Parker: Wiem wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jak nie mogę zamówić z oleole z odbiorem w rtveuroagd (przemknęło mi to przez głowę :P ). Najbardziej się skłaniam ku kupieniu przez allegro ale boję się o tego kuriera, żeby sprzęt przyszedł sprawny w 100 procentach, bo potem bawić się w wysyłki mi się nie chce, poza tym to na prezent.